334. Zilver, 2 tafelstukken fazanten, Den Haag midden 20e eeuw.

Zilver, 2 tafelstukken fazanten, Den Haag midden 20e eeuw. Twee fraaie fazanten gemerkt op de staart: ZII ( 2e gehalte zilver=835/1000 zilver) en meesterteken: D'Aubert Den Haag.

Kavelnummer en naam 334. Zilver, 2 tafelstukken fazanten, Den Haag midden 20e eeuw.

Grootste hoogte: 12.5 cm. Grootste breedte: 14 cm. Totaal gewicht: 222 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod€ 80
Verkoopprijs € 90
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen