243. Zilver, 5-delig theeservies met kruisband versiering, o.a. Voorschoten 1916.

Zilver, 5-delig theeservies met kruisband versiering, o.a. Voorschoten 1917. Bestaande uit: A. Theepot met ivoren ringen aan het handvat. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter G=1916 en meesterteken: v. Kempen & zonen Voorschoten. B. suikerpot/schaal met hengsel. Gemerkt: idem als A. C. Melkkan. Gemerkt: idem als A. D. Lepelvaas. Gemerkt: idem als A. behalve jaarletter is I= 1918. E. brander. Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw en jaarletter W= 1931.

Kavelnummer en naam 243. Zilver, 5-delig theeservies met kruisband versiering, o.a. Voorschoten 1916.

Hoogte theepot: 14.5 cm. Totaalgewicht: 1079 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod
Verkoopprijs € 320
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen