314. Zilver, heren zakhorloge, Duits 2e helft 19e eeuw.

Zilver, heren zakhorloge, Duits 2e helft 19e eeuw. Uitgevoerd met witte emaille wijzerplaat, Romeinse cijferaanduiding , een kleine secondewijzer en glazen glas. De kast heeft rondom een rose vergulde rand, deels gesleten. Binnendeksel is onedel. Gemerkt aan binnenkant: Cylindre en 4 rubis. Deksel gemerkt: 0.800 ( 800/1000 zilver) en andere merken. Nr. 31574 zowel op de deksel als op de binnendeksel. Sleutel aanwezig.

Kavelnummer en naam 314. Zilver, heren zakhorloge, Duits 2e helft 19e eeuw.

Diameter zonder kroon: 50 mm. Dikte: 15 mm. Gewicht: 82 gram.

Conditie Goed werkend en in goede conditie (met gebruikssporen).
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen