75. Porseleinen beeld en houten onderzetters, Japan/China, 20e eeuw

Porseleinen beeld en houten onderzetters, Japan/China, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 75. Porseleinen beeld en houten onderzetters, Japan/China, 20e eeuw
Veiling Veiling 27 sessie 1

Beeld hoogte 26 cm en breedte 9 cm.

Conditie Beschadiging onderkant beeld, scheur in het glazuur.
Startbod
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen