Veiling: Veiling 27 sessie 1

1. Porseleinen beeld waternimf

Een biscuit porseleinen beeld van een harp spelende waternimf met vissen circa 1900.

Verkocht voor: € 10

2. Apothekers potten

Set van vier bruine glazen apothekers potten met geëmailleerde etiketten circa 1900.

Verkocht voor: € 40

3. Beelden

Japans beeld en een Engels beeld van Wilkins Micawer uit David Copperfield van Charles Dickens.

4. Diverse beelden

Zeven stuks porseleinen beelden waaronder een Art Deco halfdoll eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

5. Porseleinen beelden Goebel

6. Art Deco objecten

Drie porseleinen Art Deco objecten met vrouwenfiguren waaronder een asbak, dekseldoos en lampvoet.

Verkocht voor: € 30

7. Speelgoed dieren

Twee teddyberen, aap, meckie en een kameel.

Verkocht voor: € 20

8. Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw

Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw

9. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij olieverf op paneel met afbeelding van moeder en kind in 19e eeuwse setting.

Verkocht voor: € 20

10. Beeld

Porseleinen beeld van een paard en wagen.

Verkocht voor: € 10

11. Dienblad Jugenstil.

Tegeldienblad met opstaande koperenrand en een afbeelding van boten en een visser.

Verkocht voor: € 100

12. Kandelaar Menorah

Zevenarmige bronzen kandelaar Menorah begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

13. Beeld ijsbeer

Marbell Stone Art Belgium sculptuur van een ijsbeer.

Verkocht voor: € 20

14. Boekensteun olifanten hout

Zwart houten boekensteunen in de vorm van olifanten.

Verkocht voor: € 10

15. Boheems kristal

Vijf Boheems kristallen vazen met in rood gelaagd kristal geslepen motieven eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

16. Gero bestekset Haagslofje verzilverd

Gero bestekset in orginele doos met oude logo van Gero zilver bestaande uit elf verzilverde vorken en twaalf verzilverde lepels circa 1930.

Verkocht voor: € 50

17. Hoed A. Cassé

Hoge hoed van À. Cassé uit Parijs circa 1930.

18. Lamp glas in lood

Meer kleurige glas-in-lood hanglamp midden 20e eeuw.

19. Porseleinen vaas, Japan, begin 20e eeuw

Porseleinen vaas, Japan, begin 20e eeuw

Verkocht voor: € 20

20. Globes

Zes globes waarvan een met een compassie in de voet en twee puntenslijpers in de vorm van een globe eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 100

21. Divers lot

Twee peper-en zoutstellen, beeld, dekselpot en een likeurfles.

Verkocht voor: € 10

22. Kristallen zuurstel in houder, Duitsland ca. 1900

Kristallen zuurstel in houder, Duitsland ca. 1900

Verkocht voor: € 10

23. Klompen en schoentjes

Drie paar traditioneel geschilderde klompen uit
Friesland en een paar kinderschoenen tweede helft vorige eeuw.

Verkocht voor: € 10

24. Clown

Beschilderd bronzen beeld van een clown tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

25. Divers lot curiosa

Twee beschilderde kisten, een beschilderde houten schooltas en twee muziekdoosjes in de vorm van een platenspeler.

Verkocht voor: € 20

9725 CT Groningen