Veiling: Veiling 27 sessie 1

225. Porseleinen objecten, China, 18e en 19e eeuw

Porseleinen objecten, China, 18e en 19e eeuw

311. Divers lot koper

Lot koper waaronder kandelaren, olielamp, gewichten en meer.

224. Divers lot theelepels e.a.

Groot lot met theelepels e.a.

223. Divers lot foto's en lijsten

13 foto's waarvan 3 in antieke Franse fotostaanders van koperdraad met facet geslepen glas en en glazen juwelenkistje.

277. Sheffield Silver plate Koffiepot, 20e eeuw

Sheffield Silver plate Koffiepot, 20e eeuw

230. Vitrine met collectie schelpen

Oude vitrine gevuld met collectie verschillende schelpen.

237. Divers lot curiositeiten

Lot curiosa waaronder twee heupflesjes, tinnen schaal, bewerkte pijp, herte gewei, lakstempel.

239. Tegels

13 Blauw witte tegels en 6 in mangaan 19e eeuw.

244. Porseleinen tanden

Vier dozen porseleinen kunst tanden.

240. Divers lot camera's en verrekijker

Divers lot met camera's waaronder Petri, Yashica en Jenor.

254. Twee glazen vazen Copier Leerdam, midden 20e eeuw

Twee glazen vazen Copier Leerdam, midden 20e eeuw
Ribbelvaas en spijkerbol van Copier. Niet gesigneerd.

260. Dienbladen en tegels

Twee tegeldienbladen met nikkelenrand en twee tegels in houten lijst circa 1900.

4. Diverse beelden

Zeven stuks porseleinen beelden waaronder een Art Deco halfdoll eerste helft 20e eeuw.

250. Bestekset Gero zes persoons

Uitgebreid zes persoons verzilverd Gero bestek.

181. Gero bestek

Grote verzameling verzilverd Gero bestek, messen, lepels en vorken.

266. Schelpen

Kist met collectie verschillende schelpen.

302. Divers lot glas

Lot divers glaswerk waaronder een vaas, kan, rozensteker, zoutvaatjes en meer.

273. Opgezette reekop

Opgezette reekop op eiken houten schild, 2e helft 20e eeuw.

275. Drie Japanse Imari borden, 20e eeuw

Drie Japanse Imari borden, 20e eeuw

319. Divers lot curiosa

Koperen ketel, twee prenten, koperen schalen, tinnen vaasjes.

64. 3-d hologrammen Koningshuis

Hologrammen van prinses Amalia, Koningin Juliana, Koningin Beatrix, prins Claus, prins Willem-Alexander 2x, prins Friso en prins Constatijn.

317. Divers lot curiosa

Poppentafel en poppenstoel, houten klok, vaas, borstel, dienblad en voorraadbus.

257. Been en andere, divers lot waaronder naalden, haaknaalden en kroontjespen.

Divers lot waaronder naalden, haaknaalden en kroontjespen.

222. Divers lot

Divers lot waaronder twee waaiers, plaquette, houten beeld en een houten potje.

212. Divers lot curiosa

9725 CT Groningen