Veiling: Veiling 27 sessie 1
210. Schilderij, C. Marin
Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd C. Marin.
200. Ketel en vuurtest
Messing ketel en aardewerken vuurtest, Nederland, 19e eeuw.
234. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Vijs
Schilderij, olieverf op doek, 58 x 49 cm gesigneerd N. Vijs.
330. (Boeken) Een divers lot
Een divers lot boeken, onder meer een aantal over geschiedenis.
57. Cloissonné vazen
Twee Chinese cloissonné vazen eind 20e eeuw.
309. Divers lot curiosa
Lot diverse items waaronder plateel, een hyacintglas en twee eierkokers.
72. Mondharmonica Hohner
Hohner Echo Harp mondharmonica Duitsland circa 1960.
321. (Boeken) Een uitgebreid lot literatuur (II)
Een uitgebreid lot literatuur met werk van diverse auteurs.
151. Messing olielamp
Traditionele Indiase messing olielamp eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen