Veiling: Veiling 27 sessie 1
144. Chinese vaas
Landschappelijk decor. Hsuan Tung gemerkt met sticker.
133. Linda Lovelace alias Deepthroat. 2 filmstills Linda Lovelace for President (1975)
Hierbij een interview met Linda Lovelace.
102. Maastrichts aardewerk variaties op boerenbont, Copenhagen vaas en 2x koninklijk huis beker
Taartschaal met decor in oker en zwart, bord met fel groene decoratie, Copenhagen vaas met landschapsdecor en 2 bekers t.b.v. het 25 jarig regeringsjubileum.
125. Jan Wouter Broedelet (1904) Olieverf op board
Voorstelling van 2 Wayangpoppen.
341. (Boeken) Een lot over moderne kunst
Een divers lot boeken, met name over moderne kunst.
346. (Boeken) Een lot kunstboeken
Een divers lot boeken over schilderkunst, waaronder enkele over Oude Meesters.
343. (Boeken) Een lot over bekende kunstenaars
Een lot kunstboeken over het werk van bekende kunstenaars, waaronder Picasso en Matisse.
344. (Boeken) Een lot kunstboeken, waaronder uitgaven van het Groninger Museum
Een lot kunstboeken, waaronder een aantal uitgaven ter gelegenheid van een expositie in het Groninger Museum. Hierbij enkele monografieën over kunstenaars.
342. Divers lot speelgoed
Verschillende blikken speelgoed items waaronder een vliegtuig, helicopter en circus duck.
292. Hangkast
Klassieke hangkast voor porselein, eind 20e eeuw.
296. Kamerscherm
Kamerscherm hout met stof, eerste helft 20e eeuw.
293. Spiegel in grenen houten lijst
Spiegel in grenen houten lijst begin 20e eeuw.
349. (Boeken) Een lot divers
Een divers lotje boeken, waaronder een aantal titels van/over Rien Poortvliet
357. (Boeken) Een divers lot
Een divers lot boeken, waaronder het 2. Sonderheft Berliner Illustrierte Zeitung: Die 16 Olympische Tage (1936) een aantal over tennis.
358. Meyers Lexikon
Een complete set (20 banden) van de 6e uitgave van Meyers grosses Konversations-Lexikon. Leipzig; Wien: Bibliographisches Institut, 1902/1913. 20 delen encyclopedie (1902/1908), hierbij 4 uitbreidende delen (waaronder 3 jaarsupplementen, laatste uitgegeven in 1913). Uniform gebonden in halfleer. [Totaal: 24].
18. Lamp glas in lood
Meer kleurige glas-in-lood hanglamp midden 20e eeuw.
17. Hoed A. Cassé
Hoge hoed van À. Cassé uit Parijs circa 1930.
15. Boheems kristal
Vijf Boheems kristallen vazen met in rood gelaagd kristal geslepen motieven eerste helft 20e eeuw.
38. Kop en schotels Ram Arnhem
Zes kop en schotels ontworpen door Henri van Lerven voor Ram, N.V. Plateelbakkerij Arnhem circa 1925.
47. Bestekset WMF 6-persoons
Bestekset 6-persoons waaronder lepels, vorken, messen, visbestek, opscheplepels, vleesvorken en een slacouvert 56 delen.
49. Divers lot glaswerk
Lot divers glaswerk waaronder 3 karaffen, twee zoutvaatjes.
50. Wijnkoeler Christoffle France
Zwaar verzilverde wijnkoeler Christoffle France model Malmaison.
9725 CT Groningen