Veiling: Veiling 27 sessie 1

135. Gipsen art deco hoofd

Fraaie vormgeving.

144. Chinese vaas

Landschappelijk decor. Hsuan Tung gemerkt met sticker.

133. Linda Lovelace alias Deepthroat. 2 filmstills Linda Lovelace for President (1975)

Hierbij een interview met Linda Lovelace.

102. Maastrichts aardewerk variaties op boerenbont, Copenhagen vaas en 2x koninklijk huis beker

Taartschaal met decor in oker en zwart, bord met fel groene decoratie, Copenhagen vaas met landschapsdecor en 2 bekers t.b.v. het 25 jarig regeringsjubileum.

125. Jan Wouter Broedelet (1904) Olieverf op board

Voorstelling van 2 Wayangpoppen.

341. (Boeken) Een lot over moderne kunst

Een divers lot boeken, met name over moderne kunst.

346. (Boeken) Een lot kunstboeken

Een divers lot boeken over schilderkunst, waaronder enkele over Oude Meesters.

343. (Boeken) Een lot over bekende kunstenaars

Een lot kunstboeken over het werk van bekende kunstenaars, waaronder Picasso en Matisse.

344. (Boeken) Een lot kunstboeken, waaronder uitgaven van het Groninger Museum

Een lot kunstboeken, waaronder een aantal uitgaven ter gelegenheid van een expositie in het Groninger Museum. Hierbij enkele monografieën over kunstenaars.

342. Divers lot speelgoed

Verschillende blikken speelgoed items waaronder een vliegtuig, helicopter en circus duck.

292. Hangkast

Klassieke hangkast voor porselein, eind 20e eeuw.

296. Kamerscherm

Kamerscherm hout met stof, eerste helft 20e eeuw.

297. Divers lot curiosa

Divers lot curiosa

293. Spiegel in grenen houten lijst

Spiegel in grenen houten lijst begin 20e eeuw.

349. (Boeken) Een lot divers

Een divers lotje boeken, waaronder een aantal titels van/over Rien Poortvliet

357. (Boeken) Een divers lot

Een divers lot boeken, waaronder het 2. Sonderheft Berliner Illustrierte Zeitung: Die 16 Olympische Tage (1936) een aantal over tennis.

358. Meyers Lexikon

Een complete set (20 banden) van de 6e uitgave van Meyers grosses Konversations-Lexikon. Leipzig; Wien: Bibliographisches Institut, 1902/1913. 20 delen encyclopedie (1902/1908), hierbij 4 uitbreidende delen (waaronder 3 jaarsupplementen, laatste uitgegeven in 1913). Uniform gebonden in halfleer. [Totaal: 24].

18. Lamp glas in lood

Meer kleurige glas-in-lood hanglamp midden 20e eeuw.

17. Hoed A. Cassé

Hoge hoed van À. Cassé uit Parijs circa 1930.

15. Boheems kristal

Vijf Boheems kristallen vazen met in rood gelaagd kristal geslepen motieven eerste helft 20e eeuw.

38. Kop en schotels Ram Arnhem

Zes kop en schotels ontworpen door Henri van Lerven voor Ram, N.V. Plateelbakkerij Arnhem circa 1925.

47. Bestekset WMF 6-persoons

Bestekset 6-persoons waaronder lepels, vorken, messen, visbestek, opscheplepels, vleesvorken en een slacouvert 56 delen.

49. Divers lot glaswerk

Lot divers glaswerk waaronder 3 karaffen, twee zoutvaatjes.

50. Wijnkoeler Christoffle France

Zwaar verzilverde wijnkoeler Christoffle France model Malmaison.

77. Helmen

Twee oude brandweer helmen midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen