Veiling: Veiling 27 sessie 1
90. Lot beelden
Drie verschillende vrouwen figuren van porselein en aardewerk allen 20e eeuw.
84. Art Deco halfdoll
Art Deco halfdoll van porselein met satijnen rok originele staat.
85. Japans servies
Acht Japans porseleinen theekopjes versierd met verschillende vogels 1985 hierbij een bord en een schaal.
87. Kandelaren
Twee kandelaren een verzilverd en een messing.
163. Houten pop
Houten modelpop van een vrouw begin 20e eeuw,
169. Hoge Hoed
Zwarte hoge hoed gemaakt door G.S. Hat Manufactory voor P.H. Pott, Brugstraat Groningen.
168. Ketel met comfoor
Messing ketel met comfoor begin 20e eeuw.
165. Lot beelden
Lot van drie beelden twee van gips een van brons.
175. Porseleinen pijpvaasjes, Japan, 19e eeuw
Porseleinen pijpvaasjes, Japan, 19e eeuw
187. Weegschaal in vitrine Becker's Sons Brummen Nederland
Antieke apothekers/laboratorium weegschaal gemerkt Becker's Sons Brummen Nederland begin 20e eeuw.
184. Divers lot kinderartikelen
Divers lot kinderartikelen waaronder plastic figuren uit Pipo de Clown.
182. Jan Steen kan
Tinnen Jan Steen kan knop op deksel niet origineel circa 1800.
191. Porseleinen lampenvoet, kaarsenstandaard, parfum brander en beeld, Duitsland, eerste helft 20e eeuw
Porseleinen lampenvoet, kaarsenstandaard, parfum brander en beeld, Duitsland, eerste helft 20e eeuw
195. Dienblad Sheffield
Verzilverd dienblad Sheffield Silver Plate England 555.
202. Divers lot
Lot met twee speculaasplanken en een metalen deksel.
271. (Curiosa) The Pictorial Plan of London
The Pictorial Plan of London from Kensington Palace to London Docks Enlarged edition. Een geillustreerde kaart van Londen met o.a. de posities van treinstations en toeristische trekpleisters. Bevestigd op linnen. Met vele advertenties uit de tijd, o.a. van Cha. Baker & Co's Stores, gentelmen's and boy's high class clothing, tailoring, and outfitting. Datering: begin 20e eeuw.
158. Keramiek en glas, divers lot wo. Meydam leerdam
Keramiek en glas, divers lot wo. Meydam leerdam
Twee vazen, schenkkan en een beeld.
162. Lot lijstwerk
Lot divers lijstwerk waaronder een aquarel, knipselkunst en een foto van Wilhelmina.
164. Porselein, vier borden, drie schotels en twee kommen, China, 18e en 19e eeuw
Porselein, vier borden, drie schotels en twee kommen, China, 18e en 19e eeuw
172. Jouef treinen Mecha traffic en Alpenrose
Twee gebruiks klare Jouef treinen in originele doos, Alpenrose en Mecha traffic.
186. Divers lot
Divers lot curiositeiten waaronder een vulpen, kettingen, blikjes en een pet.
314. Divers lot koper, 19e en 20e eeuw
Divers lot koper waaronder twee ketels, koffiekan en doosjes.
287. Divers lot aziatica, Japan / China, 18e en 19e eeuw
Divers lot aziatica, Japan / China, 18e en 19e eeuw
138. Ansichtkaarten Koninklijk Huis
Uitgebreide verzameling, veelal met betrekking tot Koningin Wilhelmina. Ca. 220x.
9725 CT Groningen