Veiling: Veiling 27 sessie 1
26. Lot Imari porselein, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw
Lot porselein, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw. Imari
315. (Boeken) Een lot diversen
Een divers lot boeken, met onder meer enkele titels over geschiedenis.
217. Divers lot porselein, China, 18e eeuw
Divers lot porselein, China, 18e eeuw
Drie borden, een pot en twee schalen.
218. Divers lot
Divers lot houten voorwerpen waaronder boekensteunen en Christus beeld.
227. Bureaulamp en hanglamp
Oude industriële zwarte metalen bureaulamp verstelbaar in de kap en voet hierbij een moderne design hanglamp.
233. Masker, Nieuw Guinea 2e helft 20e eeuw.
Masker, Nieuw Guinea 2e helft 20e eeuw.
207. Koperen en messing doofpot en stoof, 19e eeuw
Koperen en messing doofpot en stoof, 19e eeuw.
258. Metalen design kapstok, tweede helft 20e eeuw
Metalen design kapstok, tweede helft 20e eeuw
246. Speelgoed auto, koperen pot en vaas, 20e eeuw
Speelgoed auto, koperen pot en vaas, 20e eeuw
261. Divers lot
Lot miniatuur grammofoons daarbij een messing postzegeldoos en messing inktpothouder.
264. Spiegel
Facet geslepen spiegel in zwart met goud geschilderde lijst eind 20e eeuw.
274. 19e eeuwse litho's
Twee 19e eeuwse litho's van een adelijk echtpaar in vergulde lijsten.
32. Beeldengroep
Biscuit porseleinen beeldengroep van een vrolijke 19e eeuws tafereel kinderen spelend met hond en paard circa 1900.
41. Beelden en lampenvoeten
Drie porseleinen beelden en twee lampenvoeten.
51. Vaas cloisonné, Japan, ca. 1900
Japanse cloissonné vaas circa 1900.
100. Tafelklok
Messing Tafelklok met bel en emaile wijzerplaat gemerkt B pendules made in Holland.
167. Opgezette ree kop
Opgezette kop van een ree. De hoorns zijn van plastic.
185. Theepot en twee schenkkannen, China, 18e eeuw
Theepot en twee schenkkannen, China, 18e eeuw.
208. Diorama Schwarzwalder jachttafereel
Diorama, driedimensionale opzetting van een schwarzwalder jachttafereel in de 19e eeuw met papieren mens- en dierfiguren met verlichting.
313. Divers lot
Koetslantaarn, strijkbout, twee koperen ketels en koperen kruik.
156. Porseleinen kommen en borden, Japan / China, 18e, 19e en 20e eeuw
Porseleinen kommen en borden, Japan / China, 18e, 19e en 20e eeuw
9725 CT Groningen