Veiling: Veiling 27 sessie 1
33. Porseleinen vaas met decor van geleerden, China, eind 19e eeuw
Porseleinen vaas met decor van geleerden, China, eind 19e eeuw
272. Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw
Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw
40. Aardewerk roosjeskommen, Engeland, 19e eeuw
Aardewerk roosjeskommen, Engeland, 19e eeuw.
42. Kinderservies
Kinderservies bestaande uit zes kop en schotels, theekan, melkkan, suikerpot en een koekschaaltje begin 20e eeuw.
44. Divers lot porselein
Vier biscuit porseleinen beelden, een kan en een vaas begin 20e eeuw.
286. Glas, likeurglaasjes met wo. groene cuppa, ca. 1900
Glas, likeurglaasjes met wo. groene cuppa, ca. 1900
56. Beeld hout stier
Polychroom houten plaquette met afbeelding van een Stier 19e eeuw.
71. Poppen
Drie poppen een gemerkt "Bella" made in France, een Schildkröt Germany 50 en een 40/42 made in W.-Germany.
97. Divers lot porseleinen beelden
Divers lot porseleinen beelden van mens en dier figuren begin 20e eeuw.
152. Porseleinen borden en een deksel, China, 18e, 19e en 20e eeuw
Zeven borden en een deksel.
159. Porseleinen beeld vogels
Porseleinen beeld van drie mussen gemerkt B&G (Bing & Grøndahl) Danmark.
160. Rijglaarzen en borstelset
Rijglaarzen en een set met twee borstels eerste helft 20e eeuw.
166. Diverse kunstwerken, wo. schilderingen op rijstpapier, China, 19e en 20e eeuw
Diverse kunstwerken, wo. schilderingen op rijstpapier, China, 19e en 20e eeuw
247. Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19e eeuw
Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19e eeuw
173. Märklin goederentrein, bedrijfsklare combinatie met transformator
Märklin goederentrein in doos spoor HO, bedrijfsklare combinatie.
347. Divers lot met o.a. bouwdozen en spelletjes
Bouwdozen, spelletjes en curiositeiten.
262. Porseleinen servies, Kutani, Japan, eerste helft 20e eeuw
Porseleinen servies, Kutani, Japan, eerste helft 20e eeuw
Theepot, melkkan, suikerpot, vier kopjes, vier eierdopjes en zes schotels.
270. Aardewerk, twee waterpijpen, China, tweede helft 20e eeuw
Aardewerk, twee waterpijpen, China, tweede helft 20e eeuw, mist de bronzen mondstukjes
192. Bowlschaal Villeroy & Boch, Luxemburg, begin 20e eeuw
Bowlschaal Villeroy & Boch, Luxemburg, begin 20e eeuw
356. Lot curiosa
Een lot curiosa bestaande uit o.a. een haardstel, een bord van Makkum, lamp en een strijkijzer.
263. Litho Henri Toulouse Lautrec
At the circus, horse and monkey dressage. Litho Henri Toulouse Lautrec 1864-1901.
9725 CT Groningen