Veiling: Veiling 27 sessie 1
48. Divers lot poppen
Zeven verschillende oude poppen met porseleinen en papier-maché hoofden.
204. Lampetstel Maestricht
Lampetstel Sociėté Céramique Maestricht.
35. Industriële Philips wandlamp
Industriële 500 watt Philips lamp type 11912/08 uit de jaren 50.
54. Gebrüder Mönnig dwarsfluit Mark Neukirchen Germany 14009
Dwarsfluit Gebrüder Mönnig serie nummer 14009 circa 1970.
232. Kaststel P. Regout Maastricht, begin 20e eeuw
Kaststel P. Regout Maastricht, begin 20e eeuw
354. (Boeken) Een divers lot, waaronder plaatjesalbums
Een divers lot boeken en strips, waaronder plaatjesalbums van Th. Niemeyer en enkele nummers van Sjors van de Rebellenclub. Hierbij een album (huisvlijt) waarin diverse sprookjes zijn geplakt van H. C. Andersen.
259. Aardewerk vaasjes, plateelbakkerij Arnhem en Zuid Holland, ca. 1925
Aardewerk vaasjes, plateelbakkerij Arnhem en Zuid Holland, ca. 1925
7. Speelgoed dieren
Twee teddyberen, aap, meckie en een kameel.
9. Schilderij, olieverf op paneel
Schilderij olieverf op paneel met afbeelding van moeder en kind in 19e eeuwse setting.
2. Apothekers potten
Set van vier bruine glazen apothekers potten met geëmailleerde etiketten circa 1900.
282. Opaline vazen, wo. handgeschilderd, 19e eeuw en 1970
Opaline vazen, wo. handgeschilderd, 19e eeuw en 1970
8. Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw
Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw
269. Dekselpot, Porceleyne fles, bevrijdingsjaar 1945
Dekselpot, Porceleyne fles, bevrijdingsjaar 1945
171. Märklin locomotieven
Twee Märklin locomotieven in originele doos nr. 3036 en nr. 3075.
194. Lampetstel
5 delig lampetstel gedecoreerd met bloemmotief begin 20e eeuw.
1. Porseleinen beeld waternimf
Een biscuit porseleinen beeld van een harp spelende waternimf met vissen circa 1900.
3. Beelden
Japans beeld en een Engels beeld van Wilkins Micawer uit David Copperfield van Charles Dickens.
12. Kandelaar Menorah
Zevenarmige bronzen kandelaar Menorah begin 20e eeuw.
21. Divers lot
Twee peper-en zoutstellen, beeld, dekselpot en een likeurfles.
25. Divers lot curiosa
Twee beschilderde kisten, een beschilderde houten schooltas en twee muziekdoosjes in de vorm van een platenspeler.
212. Divers lot curiosa
9725 CT Groningen