Veiling: Veiling 27 sessie 1

Catalogus downloaden

76 - Celadon aardewerk vazen en schalen,Zuid Korea, 20e eeuw

Celadon aardewerk vazen en schalen, Zuid Korea, 20e eeuw

Verkocht voor € 70,00

Aziatica € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

77 - Helmen

Twee oude brandweer helmen midden 20e eeuw.

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

78 - Porseleinen Imari schotels, China, eerste helft 18e eeuw.

Drie Imari schotels, begin 18e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

79 - Koperen doofpot en tinnen kraantjeskan

Antieke koperen doofpot met messing deksel en rood met sterren beschilderde kraantjespot circa 1900.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

80 - Accordeon Hohner

Kinder accordeon Mignon Hohner Duitsland circa 1950/1969.

Verkocht voor € 40,00

Muziekinstrumenten € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

81 - Servies Beatrix Maestricht Holland

Servies gemaakt vanaf 1938 ter ere van de geboorte van Prinsses Beatrix. Vier borden, een sauskom, een onderschaal en drie serveerschalen.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

82 - Lot kroonluchter pegels

Lot verschillende glazen en kristallen kroonluchter pegels.

Bekijk kavel

83 - Vintage handtassen

Zes vintage leren handtassen.

Verkocht voor € 50,00

Curiosa € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

84 - Art Deco halfdoll

Art Deco halfdoll van porselein met satijnen rok originele staat.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

85 - Japans servies

Acht Japans porseleinen theekopjes versierd met verschillende vogels 1985 hierbij een bord en een schaal.

Verkocht voor € 20,00

Aziatica € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

86 - Lot divers porselein

Drie porseleinen beelden een gemerkt W&A GDR 1952 (East German Grafenthal Lippelsdorf porcelain), een gemerkt JHR K. Tutter (Karl Tutter voor Hutschenreuter).

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

87 - Kandelaren

Twee kandelaren een verzilverd en een messing.

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

88 - Lot divers aardewerk

Divers lot aardewerk waaronder een herdenenkingsbord en -tegel.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

89 - Blikken en een kaptafelset

Twee oude blikken en een kaptafelset in doos begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

90 - Lot beelden

Drie verschillende vrouwen figuren van porselein en aardewerk allen 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

91 - Japans lakwerk met waaiers

Twee Japans lakwerk dozen een met waaier en een losse waaier uitgevoerd met parelmoer.

Verkocht voor € 160,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

92 - Karaffen en glazen

Twee karaffen, vijf portglazen en een bewerkt glas begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

93 - Divers lot been

Lot met bewerkte benen voorwerpen waaronder verschillende doosjes en een miniatuur spinnenwiel (incompleet) begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

94 - Accordeon

Zeshoekige houten accordeon begin 20e eeuw made in Germany.

Verkocht voor € 30,00

Muziekinstrumenten € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

95 - Gero bestek

Groot lot Gero bestek.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

96 - Divers lot porselein

Lot divers porselein waaronder een tabakspot, bloembak, kabouters en dierfiguren.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

97 - Divers lot porseleinen beelden

Divers lot porseleinen beelden van mens en dier figuren begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

98 - Houten beeld en houten standaards, China, 20e eeuw

Houten beeld en houten standaards, China, 20e eeuw

Bekijk kavel

99 - Bronzen bellen

Twee bronzen bellen de grootste bel is aan twee kanten gedecoreerd met een engel en onder aan de rand met een gebloemd motief eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

100 - Tafelklok

Messing Tafelklok met bel en emaile wijzerplaat gemerkt B pendules made in Holland.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel