Veiling: Veiling 27 sessie 1
91. Japans lakwerk met waaiers
Twee Japans lakwerk dozen een met waaier en een losse waaier uitgevoerd met parelmoer.
154. Divers lot aardewerk
Divers lot aardewerk waaronder een Art Deco porseleinen tegel dienblad met verhoogde nikkelen rand.
174. Barbies
Twee Barbie poppen waarvan een met originele doos.
68. Mandolinebanjo
Oude mandolinebanjo tweede helft 20e eeuw snaarinstrument dat zich laat bespelen als een mandoline maar klinkt als een banjo.
214. Schilderij, olieverf op paneel
schilderij van een landschap olieverf op paneel midden 20e eeuw.
308. Divers lot
Lot diverse curiositeiten waaronder een aantal parelmoeren doosjes, een houten postzegeldoos, bril in koker en veel meer.
198. Koperen tabakspot, stoof, doofpot en een kruik 19e en vroeg 20e eeuw
Koperen tabakspot, stoof, doofpot en een kruik 19e en vroeg 20e eeuw.
279. Bronzen vaas en pot respectievelijk Japan en India, 20e eeuw.
Bronzen vaas en pot respectievelijk Japan en India, 20e eeuw.
5. Porseleinen beelden Goebel
58. Rozenhouten beeld Shou Lao, China, eerste helft 20e eeuw
Rozenhouten beeld Shou Lao, China, eerste helft 20e eeuw
78. Porseleinen Imari schotels, China, eerste helft 18e eeuw.
Drie Imari schotels, begin 18e eeuw.
153. Vintage handtassen
Zes vintage handtassen waaronder Dolce & Gabbana en Moschino.
183. Divers lot
Divers lot curiositeiten waaronder een rammelaar, fotolijsten, parfumflesje.
209. Aardewerk divers lot
Divers lot aardewerk waaronder twee karaffen, vier vazen, een brander, vijf beeldjes en een schaal.
242. Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920
Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920
55. Modelauto's Franklin Mint
Zes verschillende Franklin Mint precision models 1989.
70. Wandtegels Porceleyne Fles
Drie wandtegels met stadsgezicht, van Delft Oosterpoort, Delft oude kerk "de scheve Jan" en een andere.
86. Lot divers porselein
Drie porseleinen beelden een gemerkt W&A GDR 1952 (East German Grafenthal Lippelsdorf porcelain), een gemerkt JHR K. Tutter (Karl Tutter voor Hutschenreuter).
231. Masker Kameroen
Gebruikt bij festiviteiten om de doden te eren.
335. Antiek; koperen waterketel en kolen-emmer ca. 1900
Antiek; koperen waterketel en kolen-emmer ca. 1900
43. Natuurstenen objecten met fossielen Mesozoïcum, 20e eeuw
Natuurstenen objecten met fossielen Mesozoïcum, 20e eeuw.
276. Twee porseleinen beelden van Aluminia Copenhagen.
Twee porseleinen beelden van Aluminia Copenhagen.
212. Divers lot curiosa
9725 CT Groningen