Veiling: Veiling 27 sessie 1

Catalogus downloaden

26 - Lot Imari porselein, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw

Lot porselein, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw. Imari

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

27 - Kerststal

Biscuit porseleinen kerststal circa 1900.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

28 - Divers lot

Divers lot waaronder een vaas van Jan van Stolk (1920-1997) drie apothekers potten en een vaas.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

29 - Porseleinen bord en kraantjespot, Japan , 18e en 19e eeuw

Porseleinen bord en kraantjespot, Japan , 18e en 19e eeuw

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

30 - Beelden

Drie porseleinen beelden begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

31 - Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 20e eeuw

Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 20e eeuw Vier schotels en zes kopjes.

Verkocht voor € 10,00

Aziatica € 20 - € 60 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

32 - Beeldengroep

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

33 - Porseleinen vaas met decor van geleerden, China, eind 19e eeuw

Porseleinen vaas met decor van geleerden, China, eind 19e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

34 - Lampen

Twee beschilderde lampen en een beschilderde opaline lampenkap.

Verkocht voor € 50,00

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

35 - Industriële Philips wandlamp

Industriële 500 watt Philips lamp type 11912/08 uit de jaren 50.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

36 - Schaal koper

Koperen schaal gedateerd 12 oktober 1956.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

37 - Kandelaren Amsterdam

Een paar bronzen kandelaren leeuw met wapen van Amsterdam circa 1900.

Verkocht voor € 30,00

Antiek € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

38 - Kop en schotels Ram Arnhem

Zes kop en schotels ontworpen door Henri van Lerven voor Ram, N.V. Plateelbakkerij Arnhem circa 1925.

Bekijk kavel

39 - Divers lot porselein

Negen stuks porseleinen dierenfiguren.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

40 - Aardewerk roosjeskommen, Engeland, 19e eeuw

Aardewerk roosjeskommen, Engeland, 19e eeuw.

Bekijk kavel

41 - Beelden en lampenvoeten

Drie porseleinen beelden en twee lampenvoeten.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

42 - Kinderservies

Kinderservies bestaande uit zes kop en schotels, theekan, melkkan, suikerpot en een koekschaaltje begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

43 - Natuurstenen objecten met fossielen Mesozoïcum, 20e eeuw

Natuurstenen objecten met fossielen Mesozoïcum, 20e eeuw.

Bekijk kavel

44 - Divers lot porselein

Vier biscuit porseleinen beelden, een kan en een vaas begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

45 - Divers lot bestek

Lot divers bestek van verschillende merken.

Bekijk kavel

46 - Divers lot munten

Lot munten binnen- en buitenland.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

47 - Bestekset WMF 6-persoons

Bestekset 6-persoons waaronder lepels, vorken, messen, visbestek, opscheplepels, vleesvorken en een slacouvert 56 delen.

Verkocht voor € 70,00

Curiosa € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

48 - Divers lot poppen

Zeven verschillende oude poppen met porseleinen en papier-maché hoofden.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

49 - Divers lot glaswerk

Lot divers glaswerk waaronder 3 karaffen, twee zoutvaatjes.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

50 - Wijnkoeler Christoffle France

Zwaar verzilverde wijnkoeler Christoffle France model Malmaison.

Verkocht voor € 140,00

Curiosa € 200 - € 300 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel