Veiling: Veiling 27 sessie 1
134. Vrolijke vluggertjes in Tirol Een serie van 10 filmstills
Met opgeplakte Nederlandse titel. Eind jaren '70.
116. Merklap vroeg 19e eeuw
Jane Haigh's Work anno domini 1824
199. Antieke poppen
Grootste pop porseleinen hoofd en houten lichaam gemerkt Simon & Halbig 1488 w 15.
201. Ansichtkaarten
Twee multomappen met ansichtkaarten, niet geheel gevuld.
283. Zakkroonluchter
Zakkroonluchter messing met glazen pegels tweede helft 20e eeuw.
280. Tribale kunst een beeld gemaakt van been, vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw
Tribale kunst een beeld gemaakt van been, vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw
278. Japans blauwe hang bloempot
Japans blauwe hang bloempot
205. Houten standaards, China, 19e en 20e eeuw
Houten standaards, China, 19e en 20e eeuw, 7 stuks
318. Groot lot pockets Zwarte Beertjes en Prisma
Groot lot pockets veel Zwarte Beertjes van schrijvers als Havank, Simenon, Bruce en meer circa 400.
255. Zilver/ doublé, lot van 8 stuks diverse sieraden, 20e eeuw.
Zilver/ doublé, lot van 8 stuks diverse sieraden, 20e eeuw. Bestaande uit: A. Zilveren hanger/broche met Egyptische dames. B. 4 religieuze hangers waarvan 1 onedel. C. zilveren ring met steen. D. Doublé ring en oorbellen.
179. Borden, schaal en vaasje, China, 18e en 19e eeuw
Borden, schaal en vaasje, China, 18e en 19e eeuw
Zes borden, schaal en een vaasje.
52. Sierbord Porceleyne Fles Delft
Een sierbord gedecoreerd met een Pauw en bloemmotieven handgeschilderd Porceleyne Fles Delft eind 20e eeuw.
96. Divers lot porselein
Lot divers porselein waaronder een tabakspot, bloembak, kabouters en dierfiguren.
206. Divers lot
Lot diversen waaronder twee tinnen theepotten een messingschaal.
248. Houten dienbladen, een gemaakt in Leeuwarden en een tas geborduurd met kralen, 20e eeuw
Houten dienbladen, een gemaakt in Leeuwarden en een tas geborduurd met kralen, 20e eeuw
82. Lot kroonluchter pegels
Lot verschillende glazen en kristallen kroonluchter pegels.
62. Modelauto's Franklin Mint
Zes verschillende Franklin Mint precision models 1988.
212. Divers lot curiosa
9725 CT Groningen