Veiling: Veiling 27 sessie 1
256. Grafische druk, gesigneerd Tineke Landhees '70
Grafische druk "Appels".
304. Divers lot tin
Lot divers tin waaronder twee theepotten, blaker, borden en meer.
178. Staande tafellamp
Staande tafellamp met glazen pegels jaren 60.
189. Divers lot
Divers lot waaronder presse papier van Mannekepis en antieke tegel.
161. Lot lijstwerk
Grafische druk van Vlaardingen en van een spreeuw.
267. Schilderij, olieverf op doek, Jan Averson
Schilderij, olieverf op doek, Jan Averson
305. Divers lot glaswerk
Groot lot divers glaswerk waaronder wijnglazen, zoutvaatjes, kannen en draadglas.
88. Lot divers aardewerk
Divers lot aardewerk waaronder een herdenenkingsbord en -tegel.
89. Blikken en een kaptafelset
Twee oude blikken en een kaptafelset in doos begin 20e eeuw.
94. Accordeon
Zeshoekige houten accordeon begin 20e eeuw made in Germany.
92. Karaffen en glazen
Twee karaffen, vijf portglazen en een bewerkt glas begin 20e eeuw.
361. (Curiosa) Boeken met voorbeelden voor cliches
Een lot met 7 lijvige boeken met daarin vele voorbeelden voor het maken van cliches, waarmee afbeeldingen konden worden gemaakt voor boeken door uitgevers. Steloefeningen voor het onderwijs, Nederlandsche sagen en legenden e.v.a.
332. (Kunst) een lot H. P. Bremmer (red.) - Beeldende Kunst
Een uitgebreid lot met nummers van H. P. Bremmer (red.) - Beeldende Kunst. Utrecht: W. Scherjon. Onder meer een aantal uit vroege jaargangen. Met vele platen en afbeeldingen van kunst in zwart-wit.
16. Gero bestekset Haagslofje verzilverd
Gero bestekset in orginele doos met oude logo van Gero zilver bestaande uit elf verzilverde vorken en twaalf verzilverde lepels circa 1930.
22. Kristallen zuurstel in houder, Duitsland ca. 1900
Kristallen zuurstel in houder, Duitsland ca. 1900
23. Klompen en schoentjes
Drie paar traditioneel geschilderde klompen uit
Friesland en een paar kinderschoenen tweede helft vorige eeuw.
252. Porselein, Capucijner bruine kommen, China, 19e en 20e eeuw
Porselein, Capucijner bruine kommen, China, 19e en 20e eeuw
11. Dienblad Jugenstil.
Tegeldienblad met opstaande koperenrand en een afbeelding van boten en een visser.
6. Art Deco objecten
Drie porseleinen Art Deco objecten met vrouwenfiguren waaronder een asbak, dekseldoos en lampvoet.
19. Porseleinen vaas, Japan, begin 20e eeuw
Porseleinen vaas, Japan, begin 20e eeuw
9725 CT Groningen