Veiling: Veiling 27 sessie 1 Aziatica 19 - Porseleinen vaas, Japan, begin 20e eeuw

19 - Porseleinen vaas, Japan, begin 20e eeuw

€ 20 - € 40

Minimumbod: € 10,00

Verkocht voor € 20,00

Porseleinen vaas, Japan, begin 20e eeuw

Rand beschadigd.

Hoogte 45 cm en diameter 18 cm.

Aziatica