Veiling: Veiling 27 sessie 1

107. Houten buste

Afrikaanse dame

137. Visbestek Engels

Een 24 delig visbestek met zilveren rand en plated lemmet, het heft van celluloid.

61. Porseleinen vazen, Kanton famille rose, China, ca. 1920

Porseleinen vazen, Kanton famille rose, China, ca. 1920

65. Tinnen doos met decor draken, Japan ca. 1900

Tinnen doos met decor draken, Japan ca. 1900.

74. Koffiemolen

Antieke Spaanse koffie molen circa 1900.

93. Divers lot been

Lot met bewerkte benen voorwerpen waaronder verschillende doosjes en een miniatuur spinnenwiel (incompleet) begin 20e eeuw.

176. Blikken

Een blik met sieraden, een blik Joost van den Vondel Cigarros en een Van Nelle.

193. Lot divers tin

Divers lot tin twee borden, een beker en een kan 19e eeuw.

211. Passerset Richter & Co

Pracision E.O. Richter & Co passerset in orginele houten kist voor architect of ander proffesioneel gebruik circa 1900.

251. Messing / koperen kommen, 20e eeuw

Messing / koperen kommen, 20e eeuw

322. Divers lot glaswerk en porselein

Divers lot waaronder servies, twee borden, messenleggers, theepot en karaffen.

155. Porseleinen kommen en schotels, China, 18e en 19e eeuw

Porseleinen kommen en schotels, China, 18e en 19e eeuw

298. Lot kroonluchter pegels

Groot lot kroonluchter pegels 20e eeuw.

149. Divers lot munten Nederland

Munten uit Nederland waaronder guldens, kwartjes, stuivers en jaarsetten. De albums zijn niet geheel gevuld.

329. Boeken - Karl Schefold - Propylaen Kunstgeschichte in Achtzehn Banden

Karl Schefold e.a. - Propylaen Kunstgeschichte in Achtzehn Banden. Berlin: Propylaen Verlag, 1967/1974. Opnieuw ingebonden, hardcovers met behoud van de originele platten en rug, geplastificeerd. Vele afbeeldingen in de delen. [Totaal: 18].

108. Houtsnedes Japans midden 20e eeuw

18x

105. Keramieken dekselpotten Makkum 20e eeuw

Deksels bekroond met leeuwen. Met oriëntaals decor.

111. Stereokijker met fotoserie Schiphol 1955

Zwarte kartonnen kijker Celde Met 9 kleine stereofoto's Opnames van 22 juli 1955 en 15 juli 1958 op Schiphol tijdens een rondvlucht in een PH DAT.

120. Makkum kaststel

Driedelig.

123. Boheemse set

Karaf met 6 glazen op zwart glazen dienblad

124. Aquarel Herman Bogman Jr (1890-1975) Thorn Limburg

Straatje met 2 nonnen op de achtergrond de Stiftskerktoren. Rechtsonder gesigneerd.

289. Poppen

Lot met zes oude poppen.

291. Glasnegatieven en stereofoto's

Drieëntwintig glasnegatieven en drie stereofoto's.

136. Olielamp brons 19e eeuw

Groot formaat bronzen olielamp met lange tuit.

9725 CT Groningen