Veiling: Veiling 27 sessie 1

Catalogus downloaden

51 - Vaas cloisonné, Japan, ca. 1900

Japanse cloissonné vaas circa 1900.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

52 - Sierbord Porceleyne Fles Delft

Een sierbord gedecoreerd met een Pauw en bloemmotieven handgeschilderd Porceleyne Fles Delft eind 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

53 - Mandoline

Mandoline tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Muziekinstrumenten € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

54 - Gebrüder Mönnig dwarsfluit Mark Neukirchen Germany 14009

Dwarsfluit Gebrüder Mönnig serie nummer 14009 circa 1970.

Verkocht voor € 200,00

Muziekinstrumenten € 200 - € 300 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

55 - Modelauto's Franklin Mint

Zes verschillende Franklin Mint precision models 1989.

Verkocht voor € 50,00

Speelgoed € 80 - € 140 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

56 - Beeld hout stier

Polychroom houten plaquette met afbeelding van een Stier 19e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

57 - Cloissonné vazen

Twee Chinese cloissonné vazen eind 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

58 - Rozenhouten beeld Shou Lao, China, eerste helft 20e eeuw

Rozenhouten beeld Shou Lao, China, eerste helft 20e eeuw

Verkocht voor € 80,00

Aziatica € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

59 - Divers lot porselein

Vier porseleinen items circa 1900.

Verkocht voor € 10,00

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

60 - Divers lot aardewerk

Twee vazen en een schaal.

Bekijk kavel

61 - Porseleinen vazen, Kanton famille rose, China, ca. 1920

Porseleinen vazen, Kanton famille rose, China, ca. 1920

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

62 - Modelauto's Franklin Mint

Zes verschillende Franklin Mint precision models 1988.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

63 - Houten beeld van een man met hoed, China, begin 20e eeuw

Houten beeld van een man met hoed, China, begin 20e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

64 - 3-d hologrammen Koningshuis

Hologrammen van prinses Amalia, Koningin Juliana, Koningin Beatrix, prins Claus, prins Willem-Alexander 2x, prins Friso en prins Constatijn.

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

65 - Tinnen doos met decor draken, Japan ca. 1900

Tinnen doos met decor draken, Japan ca. 1900.

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

66 - Beeld Egypte

Stenen beeld van farao.

Verkocht voor € 80,00

Bekijk kavel

67 - Emaille borden

Emaille borden zes stuks.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

68 - Mandolinebanjo

Oude mandolinebanjo tweede helft 20e eeuw snaarinstrument dat zich laat bespelen als een mandoline maar klinkt als een banjo.

Verkocht voor € 30,00

Muziekinstrumenten € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

69 - Sierborden

Een bord van Petrus Regout, Holland Indië 1924. Een bord Regina Delfts, VG KLM 1957-1982.

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel

70 - Wandtegels Porceleyne Fles

Drie wandtegels met stadsgezicht, van Delft Oosterpoort, Delft oude kerk "de scheve Jan" en een andere.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

71 - Poppen

Drie poppen een gemerkt "Bella" made in France, een Schildkröt Germany 50 en een 40/42 made in W.-Germany.

Speelgoed € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

72 - Mondharmonica Hohner

Hohner Echo Harp mondharmonica Duitsland circa 1960.

Verkocht voor € 10,00

Muziekinstrumenten € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

73 - Hout, Wahaika slagwapen, Nieuw Zeeland 2e helft 20e. eeuw

Hout, Wahaika slagwapen, Nieuw Zeeland 2e helft 20e. eeuw. Een traditioneel (slag)wapen uit de Maori cultuur.

Verkocht voor € 10,00

Etnografica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

74 - Koffiemolen

Antieke Spaanse koffie molen circa 1900.

Verkocht voor € 50,00

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

75 - Porseleinen beeld en houten onderzetters, Japan/China, 20e eeuw

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel