Veiling: Veiling 27 sessie 1 Curiosa 5 - Beelden Goebel

5 - Beelden Goebel

€ 40 - € 60

Startprijs: € 20,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Vier porseleinen beelden waarvan drie gemerkt Goebel tweede helft 20e eeuw.

Mariabeeld mist hand, andere beelden goede conditie.

Max. hoogte 22 cm en max. breedte 18 cm.

Curiosa