5. Porseleinen beelden Goebel

Vier porseleinen beelden waarvan drie gemerkt, Goebel tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 5. Porseleinen beelden Goebel
Veiling Veiling 27 sessie 1

Max. hoogte 22 cm en max. breedte 18 cm.

Conditie Mariabeeld mist hand, andere beelden goede conditie.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen