Veiling: Veiling 27 sessie 1 Curiosa 5 - Porseleinen beelden Goebel

5 - Porseleinen beelden Goebel

€ 20 - € 40

Minimumbod: € 10,00

Vier porseleinen beelden waarvan drie gemerkt, Goebel tweede helft 20e eeuw.

Mariabeeld mist hand, andere beelden goede conditie.

Max. hoogte 22 cm en max. breedte 18 cm.

Curiosa