4. Diverse beelden

Zeven stuks porseleinen beelden waaronder een Art Deco halfdoll eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 4. Diverse beelden
Veiling Veiling 27 sessie 1

Max. hoogte 12 cm en max. breedte 8 cm.

Conditie Beschadigingen.
Startbod
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen