Veiling: Veiling 27 sessie 1 Curiosa 4 - Diverse beelden

4 - Diverse beelden

€ 40 - € 60

Startprijs: € 20,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Zeven stuks porseleinen beelden waaronder een Art Deco halfdoll eerste helft 20e eeuw.

Beschadigingen.

Max. hoogte 12 cm en max. breedte 8 cm.

Curiosa