214. Schilderij, olieverf op paneel

schilderij van een landschap olieverf op paneel midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 214. Schilderij, olieverf op paneel
Veiling Veiling 27 sessie 1

73 x 33,5 cm.

Conditie Goed.
Startbod€ 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen