Veiling: Veiling 27 sessie 1 Curiosa 9 - Schilderij, olieverf op paneel

9 - Schilderij, olieverf op paneel

€ 40 - € 60

Startprijs: € 20,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Schilderij olieverf op paneel met afbeelding van moeder en kind in 19e eeuwse setting.

Lijst beschadigd.

32 x 22 cm.

Curiosa