97. Divers lot porseleinen beelden

Divers lot porseleinen beelden van mens en dier figuren begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 97. Divers lot porseleinen beelden
Veiling Veiling 27 sessie 1

Max. hoogte 20 cm en max. breedte 17 cm.

Conditie Minimale beschadigingen.
Startbod
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen