225. Porseleinen objecten, China, 18e en 19e eeuw

Porseleinen objecten, China, 18e en 19e eeuw

Kavelnummer en naam 225. Porseleinen objecten, China, 18e en 19e eeuw
Veiling Veiling 27 sessie 1

Max. hoogte 21 cm en max. diameter 12 cm.

Conditie Beschadigingen.
Startbod
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen