239. Tegels

13 Blauw witte tegels en 6 in mangaan 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 239. Tegels
Veiling Veiling 27 sessie 1

13 x 13 cm.

Conditie Gebruikt en beschadigd zie foto's
Startbod
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen