229. Porseleinen borden, deksel en een schotel, China, 18e en 19e eeuw

Porseleinen borden, deksel en een schotel, China, 18e en 19e eeuw
Vier borden en vier schalen.

Kavelnummer en naam 229. Porseleinen borden, deksel en een schotel, China, 18e en 19e eeuw
Veiling Veiling 27 sessie 1

Max. diameter 22 cm.

Conditie Beschadigingen.
Startbod
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen