265. Hout, ADO poppenwagen "Sulky" ontwerp Ko Verzuu. Nederland 1953.

Hout, ADO poppenwagen "Sulky" ontwerp Ko Verzuu. Zie ook Catalogus 1953 blz. 28. Artikelnr. 435. Gesigneerd met metalen ADO-plaatje.

Kavelnummer en naam 265. Hout, ADO poppenwagen "Sulky" ontwerp Ko Verzuu. Nederland 1953.
Veiling Veiling 27 sessie 1

Lengte 75 cm, breedte 25 cm en diepte 25 cm.

Conditie Redelijke conditie. Beschadigingen + gele steuntjes onderkant afwezig (zie foto)
Startbod
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen