Veiling: Veiling 27 sessie 1

94. Accordeon

Zeshoekige houten accordeon begin 20e eeuw made in Germany.

92. Karaffen en glazen

Twee karaffen, vijf portglazen en een bewerkt glas begin 20e eeuw.

361. (Curiosa) Boeken met voorbeelden voor cliches

Een lot met 7 lijvige boeken met daarin vele voorbeelden voor het maken van cliches, waarmee afbeeldingen konden worden gemaakt voor boeken door uitgevers. Steloefeningen voor het onderwijs, Nederlandsche sagen en legenden e.v.a.

332. (Kunst) een lot H. P. Bremmer (red.) - Beeldende Kunst

Een uitgebreid lot met nummers van H. P. Bremmer (red.) - Beeldende Kunst. Utrecht: W. Scherjon. Onder meer een aantal uit vroege jaargangen. Met vele platen en afbeeldingen van kunst in zwart-wit.

16. Gero bestekset Haagslofje verzilverd

Gero bestekset in orginele doos met oude logo van Gero zilver bestaande uit elf verzilverde vorken en twaalf verzilverde lepels circa 1930.

22. Kristallen zuurstel in houder, Duitsland ca. 1900

Kristallen zuurstel in houder, Duitsland ca. 1900

23. Klompen en schoentjes

Drie paar traditioneel geschilderde klompen uit
Friesland en een paar kinderschoenen tweede helft vorige eeuw.

252. Porselein, Capucijner bruine kommen, China, 19e en 20e eeuw

Porselein, Capucijner bruine kommen, China, 19e en 20e eeuw

11. Dienblad Jugenstil.

Tegeldienblad met opstaande koperenrand en een afbeelding van boten en een visser.

6. Art Deco objecten

Drie porseleinen Art Deco objecten met vrouwenfiguren waaronder een asbak, dekseldoos en lampvoet.

19. Porseleinen vaas, Japan, begin 20e eeuw

Porseleinen vaas, Japan, begin 20e eeuw

30. Beelden

Drie porseleinen beelden begin 20e eeuw.

33. Porseleinen vaas met decor van geleerden, China, eind 19e eeuw

Porseleinen vaas met decor van geleerden, China, eind 19e eeuw

272. Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw

Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw

40. Aardewerk roosjeskommen, Engeland, 19e eeuw

Aardewerk roosjeskommen, Engeland, 19e eeuw.

42. Kinderservies

Kinderservies bestaande uit zes kop en schotels, theekan, melkkan, suikerpot en een koekschaaltje begin 20e eeuw.

44. Divers lot porselein

Vier biscuit porseleinen beelden, een kan en een vaas begin 20e eeuw.

286. Glas, likeurglaasjes met wo. groene cuppa, ca. 1900

Glas, likeurglaasjes met wo. groene cuppa, ca. 1900

158. Keramiek en glas, divers lot wo. Meydam leerdam

Keramiek en glas, divers lot wo. Meydam leerdam
Twee vazen, schenkkan en een beeld.

56. Beeld hout stier

Polychroom houten plaquette met afbeelding van een Stier 19e eeuw.

71. Poppen

Drie poppen een gemerkt "Bella" made in France, een Schildkröt Germany 50 en een 40/42 made in W.-Germany.

83. Vintage handtassen

Zes vintage leren handtassen.

97. Divers lot porseleinen beelden

Divers lot porseleinen beelden van mens en dier figuren begin 20e eeuw.

152. Porseleinen borden en een deksel, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Zeven borden en een deksel.

159. Porseleinen beeld vogels

Porseleinen beeld van drie mussen gemerkt B&G (Bing & Grøndahl) Danmark.

9725 CT Groningen