Veiling: Veiling 27 sessie 1

33. Porseleinen vaas met decor van geleerden, China, eind 19e eeuw

Porseleinen vaas met decor van geleerden, China, eind 19e eeuw

272. Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw

Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw

40. Aardewerk roosjeskommen, Engeland, 19e eeuw

Aardewerk roosjeskommen, Engeland, 19e eeuw.

42. Kinderservies

Kinderservies bestaande uit zes kop en schotels, theekan, melkkan, suikerpot en een koekschaaltje begin 20e eeuw.

44. Divers lot porselein

Vier biscuit porseleinen beelden, een kan en een vaas begin 20e eeuw.

286. Glas, likeurglaasjes met wo. groene cuppa, ca. 1900

Glas, likeurglaasjes met wo. groene cuppa, ca. 1900

56. Beeld hout stier

Polychroom houten plaquette met afbeelding van een Stier 19e eeuw.

71. Poppen

Drie poppen een gemerkt "Bella" made in France, een Schildkröt Germany 50 en een 40/42 made in W.-Germany.

83. Vintage handtassen

Zes vintage leren handtassen.

97. Divers lot porseleinen beelden

Divers lot porseleinen beelden van mens en dier figuren begin 20e eeuw.

152. Porseleinen borden en een deksel, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Zeven borden en een deksel.

159. Porseleinen beeld vogels

Porseleinen beeld van drie mussen gemerkt B&G (Bing & Grøndahl) Danmark.

160. Rijglaarzen en borstelset

Rijglaarzen en een set met twee borstels eerste helft 20e eeuw.

145. Japanse terrine

2 theebusjes bijgevoegd (beschadigd).

166. Diverse kunstwerken, wo. schilderingen op rijstpapier, China, 19e en 20e eeuw

Diverse kunstwerken, wo. schilderingen op rijstpapier, China, 19e en 20e eeuw

247. Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19e eeuw

Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19e eeuw

173. Märklin goederentrein, bedrijfsklare combinatie met transformator

Märklin goederentrein in doos spoor HO, bedrijfsklare combinatie.

347. Divers lot met o.a. bouwdozen en spelletjes

Bouwdozen, spelletjes en curiositeiten.

295. Spiegel

Spiegel in goud kleurige lijst hout met gips.

188. Speelgoed auto's

Lot speelgoed auto's.

262. Porseleinen servies, Kutani, Japan, eerste helft 20e eeuw

Porseleinen servies, Kutani, Japan, eerste helft 20e eeuw
Theepot, melkkan, suikerpot, vier kopjes, vier eierdopjes en zes schotels.

270. Aardewerk, twee waterpijpen, China, tweede helft 20e eeuw

Aardewerk, twee waterpijpen, China, tweede helft 20e eeuw, mist de bronzen mondstukjes

192. Bowlschaal Villeroy & Boch, Luxemburg, begin 20e eeuw

Bowlschaal Villeroy & Boch, Luxemburg, begin 20e eeuw

356. Lot curiosa

Een lot curiosa bestaande uit o.a. een haardstel, een bord van Makkum, lamp en een strijkijzer.

263. Litho Henri Toulouse Lautrec

9725 CT Groningen