Veiling: Veiling 27 sessie 1

26. Lot Imari porselein, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw

Lot porselein, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw. Imari

315. (Boeken) Een lot diversen

Een divers lot boeken, met onder meer enkele titels over geschiedenis.

220. Stuurwiel

Houten stuurwiel van een zeilboot.

217. Divers lot porselein, China, 18e eeuw

Divers lot porselein, China, 18e eeuw
Drie borden, een pot en twee schalen.

218. Divers lot

Divers lot houten voorwerpen waaronder boekensteunen en Christus beeld.

227. Bureaulamp en hanglamp

Oude industriële zwarte metalen bureaulamp verstelbaar in de kap en voet hierbij een moderne design hanglamp.

233. Masker, Nieuw Guinea 2e helft 20e eeuw.

Masker, Nieuw Guinea 2e helft 20e eeuw.

312. Lampen

Doos vol koperen wand lampen.

207. Koperen en messing doofpot en stoof, 19e eeuw

Koperen en messing doofpot en stoof, 19e eeuw.

258. Metalen design kapstok, tweede helft 20e eeuw

Metalen design kapstok, tweede helft 20e eeuw

246. Speelgoed auto, koperen pot en vaas, 20e eeuw

Speelgoed auto, koperen pot en vaas, 20e eeuw

245. Leren koffer

261. Divers lot

Lot miniatuur grammofoons daarbij een messing postzegeldoos en messing inktpothouder.

264. Spiegel

Facet geslepen spiegel in zwart met goud geschilderde lijst eind 20e eeuw.

274. 19e eeuwse litho's

Twee 19e eeuwse litho's van een adelijk echtpaar in vergulde lijsten.

32. Beeldengroep

41. Beelden en lampenvoeten

Drie porseleinen beelden en twee lampenvoeten.

51. Vaas cloisonné, Japan, ca. 1900

Japanse cloissonné vaas circa 1900.

100. Tafelklok

Messing Tafelklok met bel en emaile wijzerplaat gemerkt B pendules made in Holland.

167. Opgezette ree kop

Opgezette kop van een ree. De hoorns zijn van plastic.

185. Theepot en twee schenkkannen, China, 18e eeuw

Theepot en twee schenkkannen, China, 18e eeuw.

208. Diorama Schwarzwalder jachttafereel

Diorama, driedimensionale opzetting van een schwarzwalder jachttafereel in de 19e eeuw met papieren mens- en dierfiguren met verlichting.

313. Divers lot

Koetslantaarn, strijkbout, twee koperen ketels en koperen kruik.

156. Porseleinen kommen en borden, Japan / China, 18e, 19e en 20e eeuw

Porseleinen kommen en borden, Japan / China, 18e, 19e en 20e eeuw

9725 CT Groningen