Veiling: Veiling 27 sessie 1

160. Rijglaarzen en borstelset

Rijglaarzen en een set met twee borstels eerste helft 20e eeuw.

145. Japanse terrine

2 theebusjes bijgevoegd (beschadigd).

164. Porselein, vier borden, drie schotels en twee kommen, China, 18e en 19e eeuw

Porselein, vier borden, drie schotels en twee kommen, China, 18e en 19e eeuw

166. Diverse kunstwerken, wo. schilderingen op rijstpapier, China, 19e en 20e eeuw

Diverse kunstwerken, wo. schilderingen op rijstpapier, China, 19e en 20e eeuw

247. Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19e eeuw

Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19e eeuw

173. Märklin goederentrein, bedrijfsklare combinatie met transformator

Märklin goederentrein in doos spoor HO, bedrijfsklare combinatie.

347. Divers lot met o.a. bouwdozen en spelletjes

Bouwdozen, spelletjes en curiositeiten.

295. Spiegel

Spiegel in goud kleurige lijst hout met gips.

188. Speelgoed auto's

Lot speelgoed auto's.

262. Porseleinen servies, Kutani, Japan, eerste helft 20e eeuw

Porseleinen servies, Kutani, Japan, eerste helft 20e eeuw
Theepot, melkkan, suikerpot, vier kopjes, vier eierdopjes en zes schotels.

270. Aardewerk, twee waterpijpen, China, tweede helft 20e eeuw

Aardewerk, twee waterpijpen, China, tweede helft 20e eeuw, mist de bronzen mondstukjes

192. Bowlschaal Villeroy & Boch, Luxemburg, begin 20e eeuw

Bowlschaal Villeroy & Boch, Luxemburg, begin 20e eeuw

356. Lot curiosa

Een lot curiosa bestaande uit o.a. een haardstel, een bord van Makkum, lamp en een strijkijzer.

26. Lot Imari porselein, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw

Lot porselein, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw. Imari

315. (Boeken) Een lot diversen

Een divers lot boeken, met onder meer enkele titels over geschiedenis.

234. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Vijs

Schilderij, olieverf op doek, 58 x 49 cm gesigneerd N. Vijs.

220. Stuurwiel

Houten stuurwiel van een zeilboot.

217. Divers lot porselein, China, 18e eeuw

Divers lot porselein, China, 18e eeuw
Drie borden, een pot en twee schalen.

218. Divers lot

Divers lot houten voorwerpen waaronder boekensteunen en Christus beeld.

227. Bureaulamp en hanglamp

Oude industriële zwarte metalen bureaulamp verstelbaar in de kap en voet hierbij een moderne design hanglamp.

233. Masker, Nieuw Guinea 2e helft 20e eeuw.

Masker, Nieuw Guinea 2e helft 20e eeuw.

312. Lampen

Doos vol koperen wand lampen.

207. Koperen en messing doofpot en stoof, 19e eeuw

Koperen en messing doofpot en stoof, 19e eeuw.

314. Divers lot koper, 19e en 20e eeuw

Divers lot koper waaronder twee ketels, koffiekan en doosjes.

258. Metalen design kapstok, tweede helft 20e eeuw

Metalen design kapstok, tweede helft 20e eeuw

9725 CT Groningen