Veiling: Veiling 27 sessie 1

Antiek en curiosa

126. Ansichtkaart Micky de Muis 1931 + enkele andere

Hierbij een serie van 7 kaarten Paulus de Boskabouter. Uitgave het Vrije Volk

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 70 - € 120

Meer informatie / bieden

127. Ansichtkaarten Appingedam, Delfzijl, Farmsum

13x Appingedam, 1x Farmsum en 24x Delzijl (totaal 38x).

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 80 - € 140

Meer informatie / bieden

128. Ansichtkaarten Ulrum, Usquert en Uithuizen

Uithuizen, Usquert, Ulrum en een boekje Menkemaborg (totaal 34).

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 70 - € 120

Meer informatie / bieden

129. Ansichtkaarten Winschoten, Veendam, Bellingwolde, Beerta, Pekela's etc.

Lot kaarten regio Winschoten (Totaal 26x).

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 70 - € 120

Meer informatie / bieden

130. Ansichtkaarten Hoogkerk, Adorp, Zuidhorn etc

Zuidhorn, Hoogkerk, Haren, Adorp etc (totaal 27x).

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

Meer informatie / bieden

131. Lot kartonnen sieradendoosjes

Rechthoekig doosje met paardenkoets in winterlandschap H.D. Koeleman Gorinchem, Rechthoekig doosje met boom in landschap Gustav Roeder Bonn, Doosje met landschap met boerderij J.L. Bernardi Jr Den Haag. Hierbij 6 andere doosjes, luciferdoosje Sicherheits Sturm, schilderijtje en 2 miniatuur Satsuma vaasjes. (totaal 12).

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 70 - € 120

Meer informatie / bieden

132. Bo Derek 6 Filmstills uit de soft erotische film Bolero (1984)

Hierbij een Franstalige folder van de film.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

Meer informatie / bieden

133. Linda Lovelace alias Deepthroat. 2 filmstills Linda Lovelace for President (1975)

Hierbij een interview met Linda Lovelace.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

Meer informatie / bieden

134. Vrolijke vluggertjes in Tirol Een serie van 10 filmstills

Met opgeplakte Nederlandse titel. Eind jaren '70.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

Meer informatie / bieden

135. Gipsen art deco hoofd

Fraaie vormgeving.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 20 - € 30

Meer informatie / bieden

136. Olielamp brons 19e eeuw

Groot formaat bronzen olielamp met lange tuit.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

Meer informatie / bieden

137. Visbestek Engels

Een 24 delig visbestek met zilveren rand en plated lemmet, het heft van celluloid.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

Meer informatie / bieden

138. Ansichtkaarten Koninklijk Huis

Uitgebreide verzameling, veelal met betrekking tot Koningin Wilhelmina. Ca. 220x.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

Meer informatie / bieden

139. Lot keramische schildpadden

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 20 - € 30

Meer informatie / bieden

140. Natuurstenen schildpad

Fraai gedecoreerd.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 20 - € 30

Meer informatie / bieden

141. Keramische emmer

Villeroy en Boch.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 40 - € 70

Meer informatie / bieden

142. Lot kandelaren

Art deco, deels met bakelieten voet

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 30 - € 50

Meer informatie / bieden

143. Sculptuur Greet Grottendieck

Sculptuur lezende figuur.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 30 - € 50

Meer informatie / bieden

144. Chinese vaas

Landschappelijk decor. Hsuan Tung gemerkt met sticker.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 30 - € 50

Meer informatie / bieden

145. Japanse terrine

2 theebusjes bijgevoegd (beschadigd).

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 30 - € 50

Meer informatie / bieden

146. Antieke glazen vaas

Met fijne gravering, ca. 1800.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

Meer informatie / bieden

147. Prenten

Lot met drie verschillende prenten midden 20e eeuw.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

Meer informatie / bieden

148. Hout, handgesneden plaquette. midden 20e eeuw Benin.

Hout, handgesneden plaquette. midden 20e eeuw Benin.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

Meer informatie / bieden

149. Divers lot munten Nederland

Munten uit Nederland waaronder guldens, kwartjes, stuivers en jaarsetten. De albums zijn niet geheel gevuld.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

Meer informatie / bieden

150. Prenten

Lot met vier verschillende prenten.

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

Meer informatie / bieden

Contact

Groningen
Veilinghuis Klinkhamer
Vechtstraat 45
9725 CT Groningen
Kampen
Veilinghuis Klinkhamer
Gasthuisstraat 10
8261 BS Kampen
Telefoonnummer
050-5532122
E-mailadres
info@aca-auctions.com


Scroll omhoog