Veiling: Veiling 27 sessie 1

248. Houten dienbladen, een gemaakt in Leeuwarden en een tas geborduurd met kralen, 20e eeuw

Houten dienbladen, een gemaakt in Leeuwarden en een tas geborduurd met kralen, 20e eeuw

82. Lot kroonluchter pegels

Lot verschillende glazen en kristallen kroonluchter pegels.

62. Modelauto's Franklin Mint

Zes verschillende Franklin Mint precision models 1988.

39. Divers lot porselein

Negen stuks porseleinen dierenfiguren.

204. Lampetstel Maestricht

Lampetstel Sociėté Céramique Maestricht.

48. Divers lot poppen

Zeven verschillende oude poppen met porseleinen en papier-maché hoofden.

243. Kandelaar

Kandelaar met pegels.

35. Industriële Philips wandlamp

Industriële 500 watt Philips lamp type 11912/08 uit de jaren 50.

53. Mandoline

Mandoline tweede helft 20e eeuw.

54. Gebrüder Mönnig dwarsfluit Mark Neukirchen Germany 14009

Dwarsfluit Gebrüder Mönnig serie nummer 14009 circa 1970.

232. Kaststel P. Regout Maastricht, begin 20e eeuw

Kaststel P. Regout Maastricht, begin 20e eeuw

200. Ketel en vuurtest

Messing ketel en aardewerken vuurtest, Nederland, 19e eeuw.

354. (Boeken) Een divers lot, waaronder plaatjesalbums

Een divers lot boeken en strips, waaronder plaatjesalbums van Th. Niemeyer en enkele nummers van Sjors van de Rebellenclub. Hierbij een album (huisvlijt) waarin diverse sprookjes zijn geplakt van H. C. Andersen.

259. Aardewerk vaasjes, plateelbakkerij Arnhem en Zuid Holland, ca. 1925

Aardewerk vaasjes, plateelbakkerij Arnhem en Zuid Holland, ca. 1925

7. Speelgoed dieren

Twee teddyberen, aap, meckie en een kameel.

9. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij olieverf op paneel met afbeelding van moeder en kind in 19e eeuwse setting.

10. Beeld

Porseleinen beeld van een paard en wagen.

2. Apothekers potten

Set van vier bruine glazen apothekers potten met geëmailleerde etiketten circa 1900.

226. Glas in lood

Drie glas in lood raamdecoraties.

282. Opaline vazen, wo. handgeschilderd, 19e eeuw en 1970

Opaline vazen, wo. handgeschilderd, 19e eeuw en 1970

8. Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw

Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw

210. Schilderij, C. Marin

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd C. Marin.

269. Dekselpot, Porceleyne fles, bevrijdingsjaar 1945

Dekselpot, Porceleyne fles, bevrijdingsjaar 1945

198. Koperen tabakspot, stoof, doofpot en een kruik 19e en vroeg 20e eeuw

Koperen tabakspot, stoof, doofpot en een kruik 19e en vroeg 20e eeuw.

212. Divers lot curiosa

9725 CT Groningen