Veiling: Veiling 27 sessie 1

48. Divers lot poppen

Zeven verschillende oude poppen met porseleinen en papier-maché hoofden.

204. Lampetstel Maestricht

Lampetstel Sociėté Céramique Maestricht.

243. Kandelaar

Kandelaar met pegels.

35. Industriële Philips wandlamp

Industriële 500 watt Philips lamp type 11912/08 uit de jaren 50.

53. Mandoline

Mandoline tweede helft 20e eeuw.

54. Gebrüder Mönnig dwarsfluit Mark Neukirchen Germany 14009

Dwarsfluit Gebrüder Mönnig serie nummer 14009 circa 1970.

232. Kaststel P. Regout Maastricht, begin 20e eeuw

Kaststel P. Regout Maastricht, begin 20e eeuw

354. (Boeken) Een divers lot, waaronder plaatjesalbums

Een divers lot boeken en strips, waaronder plaatjesalbums van Th. Niemeyer en enkele nummers van Sjors van de Rebellenclub. Hierbij een album (huisvlijt) waarin diverse sprookjes zijn geplakt van H. C. Andersen.

259. Aardewerk vaasjes, plateelbakkerij Arnhem en Zuid Holland, ca. 1925

Aardewerk vaasjes, plateelbakkerij Arnhem en Zuid Holland, ca. 1925

7. Speelgoed dieren

Twee teddyberen, aap, meckie en een kameel.

9. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij olieverf op paneel met afbeelding van moeder en kind in 19e eeuwse setting.

10. Beeld

Porseleinen beeld van een paard en wagen.

2. Apothekers potten

Set van vier bruine glazen apothekers potten met geëmailleerde etiketten circa 1900.

226. Glas in lood

Drie glas in lood raamdecoraties.

282. Opaline vazen, wo. handgeschilderd, 19e eeuw en 1970

Opaline vazen, wo. handgeschilderd, 19e eeuw en 1970

8. Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw

Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw

269. Dekselpot, Porceleyne fles, bevrijdingsjaar 1945

Dekselpot, Porceleyne fles, bevrijdingsjaar 1945

171. Märklin locomotieven

Twee Märklin locomotieven in originele doos nr. 3036 en nr. 3075.

194. Lampetstel

5 delig lampetstel gedecoreerd met bloemmotief begin 20e eeuw.

1. Porseleinen beeld waternimf

Een biscuit porseleinen beeld van een harp spelende waternimf met vissen circa 1900.

3. Beelden

Japans beeld en een Engels beeld van Wilkins Micawer uit David Copperfield van Charles Dickens.

12. Kandelaar Menorah

Zevenarmige bronzen kandelaar Menorah begin 20e eeuw.

21. Divers lot

Twee peper-en zoutstellen, beeld, dekselpot en een likeurfles.

25. Divers lot curiosa

Twee beschilderde kisten, een beschilderde houten schooltas en twee muziekdoosjes in de vorm van een platenspeler.

212. Divers lot curiosa

9725 CT Groningen