Veiling: Veiling 27 sessie 1

151. Messing olielamp

Traditionele Indiase messing olielamp eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

152. Porseleinen borden en een deksel, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Zeven borden en een deksel.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

153. Vintage handtassen

Zes vintage handtassen waaronder Dolce & Gabbana en Moschino.

Prijsindicatie: € 120 - € 180

154. Divers lot aardewerk

Divers lot aardewerk waaronder een Art Deco porseleinen tegel dienblad met verhoogde nikkelen rand.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

155. Porseleinen kommen en schotels, China, 18e en 19e eeuw

Porseleinen kommen en schotels, China, 18e en 19e eeuw

Prijsindicatie: € 60 - € 120

156. Porseleinen kommen en borden, Japan / China, 18e, 19e en 20e eeuw

Porseleinen kommen en borden, Japan / China, 18e, 19e en 20e eeuw

Prijsindicatie: € 60 - € 120

157. Divers lot tin

Divers lot tin waaronder een theepot, koffiepot, kaarsenstandaard en een kan.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

158. Keramiek en glas, divers lot wo. Meydam leerdam

Keramiek en glas, divers lot wo. Meydam leerdam
Twee vazen, schenkkan en een beeld.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

159. Porseleinen beeld vogels

Porseleinen beeld van drie mussen gemerkt B&G (Bing & Grøndahl) Danmark.

Prijsindicatie: € 20 - € 30

160. Rijglaarzen en borstelset

Rijglaarzen en een set met twee borstels eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 30 - € 60

161. Lot lijstwerk

Grafische druk van Vlaardingen en van een spreeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

162. Lot lijstwerk

Lot divers lijstwerk waaronder een aquarel, knipselkunst en een foto van Wilhelmina.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

163. Houten pop

Houten modelpop van een vrouw begin 20e eeuw,

Prijsindicatie: € 40 - € 80

164. Porselein, vier borden, drie schotels en twee kommen, China, 18e en 19e eeuw

Porselein, vier borden, drie schotels en twee kommen, China, 18e en 19e eeuw

Prijsindicatie: € 60 - € 120

165. Lot beelden

Lot van drie beelden twee van gips een van brons.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

166. Diverse kunstwerken, wo. schilderingen op rijstpapier, China, 19e en 20e eeuw

Diverse kunstwerken, wo. schilderingen op rijstpapier, China, 19e en 20e eeuw

Prijsindicatie: € 60 - € 120

167. Opgezette ree kop

Opgezette kop van een ree. De hoorns zijn van plastic.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

168. Ketel met comfoor

Messing ketel met comfoor begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

169. Hoge Hoed

Zwarte hoge hoed gemaakt door G.S. Hat Manufactory voor P.H. Pott, Brugstraat Groningen.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

170. Märklin locomotieven en wagonnen

Drie locomotieven, vijf wagonnen en zes goederen wagonnen. Wagonnen van Shell en Fyffes niet van Märklin.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

171. Märklin locomotieven

Twee Märklin locomotieven in originele doos nr. 3036 en nr. 3075.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

172. Jouef treinen Mecha traffic en Alpenrose

Twee gebruiks klare Jouef treinen in originele doos, Alpenrose en Mecha traffic.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

173. Märklin goederentrein, bedrijfsklare combinatie met transformator

Märklin goederentrein in doos spoor HO, bedrijfsklare combinatie.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

174. Barbies

Twee Barbie poppen waarvan een met originele doos.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

175. Porseleinen pijpvaasjes, Japan, 19e eeuw

Porseleinen pijpvaasjes, Japan, 19e eeuw

Prijsindicatie: € 20 - € 40

9725 CT Groningen