Veiling: Veiling 27 sessie 1

109. Stereokijker ca 1900

Kijker met hierbij stereofoto's

118. Makkum 2 schalen

338. Divers lot curiosa

Barometer, doosjes, kaarsenstandaard, koperen ketel.

127. Ansichtkaarten Appingedam, Delfzijl, Farmsum

13x Appingedam, 1x Farmsum en 24x Delzijl (totaal 38x).

131. Lot kartonnen sieradendoosjes

Rechthoekig doosje met paardenkoets in winterlandschap H.D. Koeleman Gorinchem, Rechthoekig doosje met boom in landschap Gustav Roeder Bonn, Doosje met landschap met boerderij J.L. Bernardi Jr Den Haag. Hierbij 6 andere doosjes, luciferdoosje Sicherheits Sturm, schilderijtje en 2 miniatuur Satsuma vaasjes. (totaal 12).

141. Keramische emmer

Villeroy en Boch.

340. (Boeken) Een lot over kunst in Nederland

Een lot over het werk van Nederlandse kunstenaars (waaronder Van Gogh). Hierbij een aantal titels ter gelegenheid van (exposities van) kunst in Nederlandse musea.

353. (Groningana) een lot

Een lot boeken over de stad en provincie Groningen, diverse onderwerpen.

29. Porseleinen bord en kraantjespot, Japan , 18e en 19e eeuw

Porseleinen bord en kraantjespot, Japan , 18e en 19e eeuw

28. Divers lot

Divers lot waaronder een vaas van Jan van Stolk (1920-1997) drie apothekers potten en een vaas.

215. Grafische prent, gesigneerd A. Vrede ( 1953- )

Grafische prent, gesigneerd A. Vrede ( 1953- )

14. Boekensteun olifanten hout

Zwart houten boekensteunen in de vorm van olifanten.

13. Beeld ijsbeer

Marbell Stone Art Belgium sculptuur van een ijsbeer.

34. Lampen

Twee beschilderde lampen en een beschilderde opaline lampenkap.

301. Divers lot

Divers lot curiositeiten waaronder toverlantaarn plaatjes, toneelkijker, presse-papier en meer.

300. Divers lot

Doos met diverse curiositeiten waaronder een ovaal tegeldienblad, tin en koperwerk.

31. Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 20e eeuw

Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 20e eeuw
Vier schotels en zes kopjes.

265. Hout, ADO poppenwagen "Sulky" ontwerp Ko Verzuu. Nederland 1953.

196. Divers lot plate

Divers lot plate waaronder lepels, vorken, theelepels en gebaksvorken.

197. Divers lot koper en brons

Divers lot waaronder koperen bakvormen en twee bronzen kandelaren.

203. Gitaar

Gitaar

303. Divers lot tin

Lot divers tin waaronder twee kraantjes kannen, theepot, suikerkan, melkkan, dienblad en meer.

249. Bronzen beeld van twee figuren, tweede helft 20e eeuw

Bronzen beeld van twee figuren, tweede helft 20e eeuw, niet gemerkt

307. Divers lot glaswerk

21 antieke wijn en borrelglazen.

236. Porseleinen Imari vazen, Japan, 19e en 20e eeuw

Porseleinen Imari vazen, Japan, 19e en 20e eeuw

9725 CT Groningen