Veiling: Veiling 27 sessie 1

253. Barometer

Kwik barometer London midden 20e eeuw wordt niet verzonden.

268. Porselein, theepot, beeldjes en schotels, China / Japan, 19e en 20e eeuw

Porselein, theepot, beeldjes en schotels, China / Japan, 19e en 20e eeuw

281. Treinonderdelen o.a. Märklin

Spoorrails Märklin, twee wagonnen van Märklin, speelgoedauto, Fleischmann locomotief.

325. (Boeken) Een lot geschiedenis

Een lot geschiedenisboeken over diverse onderwerpen. Het lot bevat onder andere het tweedelige standaardwerk 'De Republiek' van Jonathan Israel.

327. (Boeken) Een lot literatuur

Een groot lot literatuur, met onder andere 19 (van de 20) delen uit de serie Verboden Boeken van de Volkskrant.

334. (Tijdschriften) De Prins + 1 andere

Een lot met 8 jaargangen van het tijdschrift de Prins der Geillustreerde Bladen (1907/1925). Vele afbeeldingen in zwart-wit in de delen. Hierbij De Spiegel, Jaargang 4 (1909). [Totaal: 9].

288. Divers lot curiosa

Twee boeken, waaronder "Mijn kamp", gedichten uit het concentratiekamp en speelgoed.

103. Been en hout Olifantentoeter ca 1920

Gedecoreerd met touw en voorstelling van een mensfiguur.

109. Stereokijker ca 1900

Kijker met hierbij stereofoto's

114. Argentor Wien

Gemerkt Argentor Wien

118. Makkum 2 schalen

122. Villeroy en Boch Cachepot

338. Divers lot curiosa

Barometer, doosjes, kaarsenstandaard, koperen ketel.

127. Ansichtkaarten Appingedam, Delfzijl, Farmsum

13x Appingedam, 1x Farmsum en 24x Delzijl (totaal 38x).

131. Lot kartonnen sieradendoosjes

Rechthoekig doosje met paardenkoets in winterlandschap H.D. Koeleman Gorinchem, Rechthoekig doosje met boom in landschap Gustav Roeder Bonn, Doosje met landschap met boerderij J.L. Bernardi Jr Den Haag. Hierbij 6 andere doosjes, luciferdoosje Sicherheits Sturm, schilderijtje en 2 miniatuur Satsuma vaasjes. (totaal 12).

141. Keramische emmer

Villeroy en Boch.

340. (Boeken) Een lot over kunst in Nederland

Een lot over het werk van Nederlandse kunstenaars (waaronder Van Gogh). Hierbij een aantal titels ter gelegenheid van (exposities van) kunst in Nederlandse musea.

353. (Groningana) een lot

Een lot boeken over de stad en provincie Groningen, diverse onderwerpen.

29. Porseleinen bord en kraantjespot, Japan , 18e en 19e eeuw

Porseleinen bord en kraantjespot, Japan , 18e en 19e eeuw

28. Divers lot

Divers lot waaronder een vaas van Jan van Stolk (1920-1997) drie apothekers potten en een vaas.

215. Grafische prent, gesigneerd A. Vrede ( 1953- )

Grafische prent, gesigneerd A. Vrede ( 1953- )

360. (Encyclopedieen) Encyclopaedia Britannica (1961)

Encyclopaedia Brittanica. 24 delen (inclusief indexdeel). Chicago etc.:Encyclopaedia Brittanica, Ltd, 1961. Hierbij de Brittanica World Language Dictionary (uitg. 1960); de World Atlas (folio, uitg. 1960). Uniform gebonden in kunstleer. Uitgebreid naslagwerk.

14. Boekensteun olifanten hout

Zwart houten boekensteunen in de vorm van olifanten.

13. Beeld ijsbeer

Marbell Stone Art Belgium sculptuur van een ijsbeer.

34. Lampen

Twee beschilderde lampen en een beschilderde opaline lampenkap.

9725 CT Groningen