Veiling: Veiling 27 sessie 1

301. Divers lot

Divers lot curiositeiten waaronder toverlantaarn plaatjes, toneelkijker, presse-papier en meer.

300. Divers lot

Doos met diverse curiositeiten waaronder een ovaal tegeldienblad, tin en koperwerk.

31. Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 20e eeuw

Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 20e eeuw
Vier schotels en zes kopjes.

265. Hout, ADO poppenwagen "Sulky" ontwerp Ko Verzuu. Nederland 1953.

196. Divers lot plate

Divers lot plate waaronder lepels, vorken, theelepels en gebaksvorken.

197. Divers lot koper en brons

Divers lot waaronder koperen bakvormen en twee bronzen kandelaren.

203. Gitaar

Gitaar

303. Divers lot tin

Lot divers tin waaronder twee kraantjes kannen, theepot, suikerkan, melkkan, dienblad en meer.

249. Bronzen beeld van twee figuren, tweede helft 20e eeuw

Bronzen beeld van twee figuren, tweede helft 20e eeuw, niet gemerkt

307. Divers lot glaswerk

21 antieke wijn en borrelglazen.

236. Porseleinen Imari vazen, Japan, 19e en 20e eeuw

Porseleinen Imari vazen, Japan, 19e en 20e eeuw

256. Grafische druk, gesigneerd Tineke Landhees '70

Grafische druk "Appels".

146. Antieke glazen vaas

Met fijne gravering, ca. 1800.

263. Litho Henri Toulouse Lautrec

304. Divers lot tin

Lot divers tin waaronder twee theepotten, blaker, borden en meer.

36. Schaal koper

Koperen schaal gedateerd 12 oktober 1956.

306. Divers lot glaswerk

Lot diverse geslepen glazen.

178. Staande tafellamp

Staande tafellamp met glazen pegels jaren 60.

190. Meccano

Meccano play-set tweede helft 20e eeuw.

189. Divers lot

Divers lot waaronder presse papier van Mannekepis en antieke tegel.

161. Lot lijstwerk

Grafische druk van Vlaardingen en van een spreeuw.

267. Schilderij, olieverf op doek, Jan Averson

Schilderij, olieverf op doek, Jan Averson

305. Divers lot glaswerk

Groot lot divers glaswerk waaronder wijnglazen, zoutvaatjes, kannen en draadglas.

88. Lot divers aardewerk

Divers lot aardewerk waaronder een herdenenkingsbord en -tegel.

89. Blikken en een kaptafelset

Twee oude blikken en een kaptafelset in doos begin 20e eeuw.

9725 CT Groningen