Veiling: Veiling 27 sessie 1

256. Grafische druk, gesigneerd Tineke Landhees '70

Grafische druk "Appels".

146. Antieke glazen vaas

Met fijne gravering, ca. 1800.

304. Divers lot tin

Lot divers tin waaronder twee theepotten, blaker, borden en meer.

36. Schaal koper

Koperen schaal gedateerd 12 oktober 1956.

306. Divers lot glaswerk

Lot diverse geslepen glazen.

178. Staande tafellamp

Staande tafellamp met glazen pegels jaren 60.

190. Meccano

Meccano play-set tweede helft 20e eeuw.

189. Divers lot

Divers lot waaronder presse papier van Mannekepis en antieke tegel.

161. Lot lijstwerk

Grafische druk van Vlaardingen en van een spreeuw.

267. Schilderij, olieverf op doek, Jan Averson

Schilderij, olieverf op doek, Jan Averson

305. Divers lot glaswerk

Groot lot divers glaswerk waaronder wijnglazen, zoutvaatjes, kannen en draadglas.

88. Lot divers aardewerk

Divers lot aardewerk waaronder een herdenenkingsbord en -tegel.

89. Blikken en een kaptafelset

Twee oude blikken en een kaptafelset in doos begin 20e eeuw.

94. Accordeon

Zeshoekige houten accordeon begin 20e eeuw made in Germany.

92. Karaffen en glazen

Twee karaffen, vijf portglazen en een bewerkt glas begin 20e eeuw.

361. (Curiosa) Boeken met voorbeelden voor cliches

Een lot met 7 lijvige boeken met daarin vele voorbeelden voor het maken van cliches, waarmee afbeeldingen konden worden gemaakt voor boeken door uitgevers. Steloefeningen voor het onderwijs, Nederlandsche sagen en legenden e.v.a.

332. (Kunst) een lot H. P. Bremmer (red.) - Beeldende Kunst

Een uitgebreid lot met nummers van H. P. Bremmer (red.) - Beeldende Kunst. Utrecht: W. Scherjon. Onder meer een aantal uit vroege jaargangen. Met vele platen en afbeeldingen van kunst in zwart-wit.

16. Gero bestekset Haagslofje verzilverd

Gero bestekset in orginele doos met oude logo van Gero zilver bestaande uit elf verzilverde vorken en twaalf verzilverde lepels circa 1930.

22. Kristallen zuurstel in houder, Duitsland ca. 1900

Kristallen zuurstel in houder, Duitsland ca. 1900

23. Klompen en schoentjes

Drie paar traditioneel geschilderde klompen uit
Friesland en een paar kinderschoenen tweede helft vorige eeuw.

252. Porselein, Capucijner bruine kommen, China, 19e en 20e eeuw

Porselein, Capucijner bruine kommen, China, 19e en 20e eeuw

11. Dienblad Jugenstil.

Tegeldienblad met opstaande koperenrand en een afbeelding van boten en een visser.

6. Art Deco objecten

Drie porseleinen Art Deco objecten met vrouwenfiguren waaronder een asbak, dekseldoos en lampvoet.

19. Porseleinen vaas, Japan, begin 20e eeuw

Porseleinen vaas, Japan, begin 20e eeuw

30. Beelden

Drie porseleinen beelden begin 20e eeuw.

9725 CT Groningen