570. Asbakken Holland Product Design en Swatch horloge
Ronde asbak Holland Product Design, 1980-1990. Vierkante asbakken design Paulus van Leeuwen, Holland Product Designs, 1980-1990. En een Swatch horloge. |
Kavelnummer en naam | 570. Asbakken Holland Product Design en Swatch horloge | |
Veiling | Veiling 27 sessie 2 | |
Afmetingen | Max. hoogte 6 cm en max. breedte 24 cm. Lengte horloge 23 cm. |
Conditie | Lichte beschadigingen asbakken. | |
Startbod | € 20 | |
Verkoopprijs | € 20 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen