Veiling: Veiling 27 sessie 2

400. Porseleinen servies Droste

Porseleinen servies voor het opdienen van warme chocolademelk. Bestaande uit dienblad, een chocoladeketel en vijf kop en schotels, in de kleuren crème en donker rood/bruin.

Verkocht voor: € 70

401. Beeld albast

Albasten buste van een vrouw onduidelijk gesigneerd eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

402. Ivoren puzzelbal op voet, China, ca. 1920

Ivoren puzzelbal op voet, China, ca. 1920

Verkocht voor: € 110

403. Spreukenbord

Spreukenbord in de stijl van W.C. Brouwer begin 20e eeuw

404. Bijbels

Twee bijbels, een met gouden slot gedateerd 1882 en een zonder slot gedateerd 1917.

Verkocht voor: € 60

405. Pendule John Smith London

Houten tafel pendule met maanstand aanduiding. Gemerkt John Smith London. Rijkelijk versierd met messing ornameten tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 80

406. Likeur set

Porseleinen likeur set, fles in de vorm van een pierrot Duitsland eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

407. Speelgoed vliegtuigen

Twee blikken model vliegtuigen tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

408. Porseleinen borden en kom, China, 18e eeuw

Porseleinen borden en kom, China, 18e eeuw , 4pcs.

Verkocht voor: € 70

409. Houten kistjes

Twee houten kisten een in de vorm van boeken met inlegwerk in de deksel de ander fraai bewerkt met kubistische motieven.

Verkocht voor: € 40

410. Porseleinen vaas, Kanton, China, 19e eeuw

Porseleinen vaas, Kanton, China, 19e eeuw

Verkocht voor: € 40

411. Boheems kristallen vaas

Boheems kristallen vaas met in rood gelaagd kristal geslepen motieven eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

412. Hout, Kifwebe ceremonieel Songye/ Luba masker. Midden 20e eeuw Congo. (DRC)

Hout, Kifwebe ceremonieel Songye/ Luba masker. Midden 20e eeuw Congo. (DRC= Democratic Republic of Congo)

Verkocht voor: € 70

413. Lot divers koperwerk

Lot diversen waaronder een bronzen plaquette van een hondekop gemerkt H. Thierer (1882-1953) en een postzegeldoos.

Verkocht voor: € 40

414. Antieke pop

Antieke pop met porseleinen hoofd gemerkt (zie foto).

Verkocht voor: € 40

415. Hout e.a. , Lot divers Indisch waaronder een Barongmasker. 1e helft 20e eeuw Indonesië.

Hout e.a. , Lot divers Indisch waaronder een Barongmasker. 1e helft 20e eeuw Indonesië. A. Polychroom Barong masker. B. Polychroom Javaans masker. C. Krisgreep op houten sokkel. D. Knuppel.

Verkocht voor: € 180

416. Porseleinen beelden

Diverse porselein figuren, eerste helft 20e eeuw.

417. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij van naakte vrouw voor de spiegel, olieverf op paneel begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

418. Porseleinen borden, Chienlung, China, 18e eeuw

Porseleinen borden, Chienlung, China, 18e eeuw

Verkocht voor: € 50

419. Theepot Mosa Maastricht

Theepot in de vorm van een hond gemerkt
Mosa Maastricht.

Verkocht voor: € 30

420. Vijzels

Twee vijzels, 18e en 19e eeuw.

421. Ivoren Netsuke, Japan, 19e eeuw

Ivoren Netsuke, Japan, 19e eeuw

Verkocht voor: € 150

422. Porseleinen candypot, batavia brown, China, 18e eeuw

Porseleinen candypot, batavia brown, China, 18e eeuw

Verkocht voor: € 200

423. Tegels Westraven Utrecht

Drie verschillende tegels van Tegelfabriek Westraven Utrecht circa 1950.

Verkocht voor: € 30

424. Porseleinen theeservies

Theepot, suikerpot, melkkan en tien kop en schotels.

Verkocht voor: € 20

9725 CT Groningen