Veiling: Veiling 27 sessie 2

Catalogus downloaden

400 - Porseleinen servies Droste

Porseleinen servies voor het opdienen van warme chocolademelk. Bestaande uit dienblad, een chocoladeketel en vijf kop en schotels, in de kleuren crème en donker rood/bruin.

Verkocht voor € 70,00

Curiosa € 80 - € 140 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

401 - Beeld albast

Albasten buste van een vrouw onduidelijk gesigneerd eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Curiosa € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

402 - Ivoren puzzelbal op voet, China, ca. 1920

Ivoren puzzelbal op voet, China, ca. 1920

Verkocht voor € 110,00

Aziatica € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

403 - Spreukenbord

Spreukenbord in de stijl van W.C. Brouwer begin 20e eeuw

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

404 - Bijbels

Twee bijbels, een met gouden slot gedateerd 1882 en een zonder slot gedateerd 1917.

Verkocht voor € 60,00

Antiek € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

405 - Pendule John Smith London

Houten tafel pendule met maanstand aanduiding. Gemerkt John Smith London. Rijkelijk versierd met messing ornameten tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 80,00

Bekijk kavel

406 - Likeur set

Porseleinen likeur set, fles in de vorm van een pierrot Duitsland eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Antiek € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

407 - Speelgoed vliegtuigen

Twee blikken model vliegtuigen tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Speelgoed € 20 - € 30 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

408 - Porseleinen borden en kom, China, 18e eeuw

Porseleinen borden en kom, China, 18e eeuw , 4pcs.

Verkocht voor € 70,00

Aziatica € 60 - € 120 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

409 - Houten kistjes

Twee houten kisten een in de vorm van boeken met inlegwerk in de deksel de ander fraai bewerkt met kubistische motieven.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

410 - Porseleinen vaas, Kanton, China, 19e eeuw

Porseleinen vaas, Kanton, China, 19e eeuw

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

411 - Boheems kristallen vaas

Boheems kristallen vaas met in rood gelaagd kristal geslepen motieven eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

412 - Hout, Kifwebe ceremonieel Songye/ Luba masker. Midden 20e eeuw Congo. (DRC)

Hout, Kifwebe ceremonieel Songye/ Luba masker. Midden 20e eeuw Congo. (DRC= Democratic Republic of Congo)

Verkocht voor € 70,00

Etnografica € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

413 - Lot divers koperwerk

Lot diversen waaronder een bronzen plaquette van een hondekop gemerkt H. Thierer (1882-1953) en een postzegeldoos.

Verkocht voor € 40,00

Antiek € 60 - € 120 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

414 - Antieke pop

Antieke pop met porseleinen hoofd gemerkt (zie foto).

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

415 - Hout e.a. , Lot divers Indisch waaronder een Barongmasker. 1e helft 20e eeuw Indonesië.

Hout e.a. , Lot divers Indisch waaronder een Barongmasker. 1e helft 20e eeuw Indonesië. A. Polychroom Barong masker. B. Polychroom Javaans masker. C. Krisgreep op houten sokkel. D. Knuppel.

Verkocht voor € 180,00

Etnografica € 60 - € 100 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

416 - Porseleinen beelden

Diverse porselein figuren, eerste helft 20e eeuw.

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

417 - Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij van naakte vrouw voor de spiegel, olieverf op paneel begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

418 - Porseleinen borden, Chienlung, China, 18e eeuw

Porseleinen borden, Chienlung, China, 18e eeuw

Verkocht voor € 50,00

Aziatica € 80 - € 160 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

419 - Theepot Mosa Maastricht

Theepot in de vorm van een hond gemerkt Mosa Maastricht.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

420 - Vijzels

Twee vijzels, 18e en 19e eeuw.

Antiek € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

421 - Ivoren Netsuke, Japan, 19e eeuw

Ivoren Netsuke, Japan, 19e eeuw

Verkocht voor € 150,00

Aziatica € 300 - € 500 (Minimumbod: € 150,00)

Bekijk kavel

422 - Porseleinen candypot, batavia brown, China, 18e eeuw

Porseleinen candypot, batavia brown, China, 18e eeuw

Verkocht voor € 200,00

Aziatica € 80 - € 140 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

423 - Tegels Westraven Utrecht

Drie verschillende tegels van Tegelfabriek Westraven Utrecht circa 1950.

Verkocht voor € 30,00

Aardewerk € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

424 - Porseleinen theeservies

Theepot, suikerpot, melkkan en tien kop en schotels.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd

9725 CT Groningen