Veiling: Veiling 27 sessie 2

483. Porseleinen vazen, China, tweede helft 20e eeuw

Porseleinen vazen, China, tweede helft 20e eeuw

485. Houten fallus, midden 20e eeuw

Houten fallus, midden 20e eeuw

479. Divers lot porselein

Verschillende clowneske porseleinen figureren.

503. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Ch. B. Karff

"Boerenerf" schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Ch. B. Karff.

680. Zilveren armband

Zilveren armband, 59,5 gram.

508. Boeddha hoofd brons

Bronzen Boeddha hoofd met vier gezichts uitdrukkingen blijdschap, verdiet, boosheid en vreugde gemerkt met Chinese karakters.

509. (Boeken) Oeuvres Completes de Buffon (14 delen)

Oeuvres Completes de Buffon, suivies de ses continuateurs Daubenton, Lacepede (...) et Geoffroy-St.-Hilaire. Bruxelles: Th. Lejeune, 1828/1830. 14 delen. (Deel 15-20 (= de delen met platen), manco!). Uniform gebonden in halfleer.

539. Spiegel

Spiegel in houten lijst.

515. Spiegel

Facet geslepen spiegel in houten lijst eind 20e eeuw.

516. Zeer grote porseleinen vaas, Kutani, Japan, ca. 1900

Zeer grote porseleinen vaas, Kutani, Japan, ca. 1900

524. Spiegel

Spiegel in mahonie houten lijst begin 20e eeuw.

521. Servies Koninklijke Sphinx Maastricht

Drie schalen, twee serveerborden, juskom, vier serveerschalen, twee etageres, twaalf diepe borden en 23 borden.

523. Aquarel gesigneerd Klasien Feddema

Aquarel gesigneerd Klassien Feddema eind 20e eeuw.

531. Stilleven gesign. G. Verbiesen en aquarel gesign. P. Damare

Stilleven "Anjers in vaas" gesigneerd G. Verbiesen. Aquarel gesigneetd Poppe Damare.

452. Zilveren kandelaar

Duitse zilveren kandelaar gemerkt 800 versierd met florale motieven en twee engelen 19e eeuw.

543. Divers lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder een glas uit de 19e eeuw.

534. Servies Koninklijke Sphinx Maastricht

Twee dekschalen, drie serveerschalen, juskom en een bord.

535. Hanglamp

Hanglamp koper met geslepen glas midden 20e eeuw.

537. Divers glaswerk

Vier glazen, karaf, drie schalen en een dekselpot met zilveren rand.

548. Klok

Klok regulateur Duits circa 1935.

550. Beelden Yvonne Niessen

Flora keramiek Hardenberg Yvonne Nielsen twee beelden moeder en kind.

552. Sieraden

Vijf kettingen en een broche.

544. Divers lot Aziatica wo. cloisonne, China / Japan, 19e en 20e eeuw

Divers lot Aziatica wo. cloisonne, China / Japan, 19e en 20e eeuw

549. Porseleinen borden Kutani, Japan, ca. 1920

Porseleinen borden Kutani, Japan, ca. 1920 4pcs

9725 CT Groningen