Veiling: Veiling 27 sessie 2
650. Geweien
Lot met vijf ree geweien, asymmetrisch gegroeid.
621. Schaaltje met lepel, China 19e eeuw
Schaaltje met lepel, China 19e eeuw
644. Porseleinen gemberpot, Famille verte, China , ca. 1900
Porseleinen gemberpot, Famille verte, China , ca. 1900
658. Horloges
Drie horloges; Lasita, Seiko and Jaques Lemans
655. Porseleinen pijpvaas, Imari, Japan, eind 19e eeuw
Porseleinen pijpvaas, Imari, Japan, eind 19e eeuw
507. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.C. Kranenburgh jr.
Landschap, olieverf op doek, gesigneerd H.C. Kranenburg (1917-1997)
578. Zamac brons gepatineerd beeld, China, midden 20e eeuw
Zamac brons gepatineerd beeld, China, midden 20e eeuw
691. Dekselpot en likeurset
Likeurset bestaande uit karaf en acht glazen en een dekselpot.
659. Theeservies Creek Border Engeland
Theepot, melk-en roomkannetje, suikerpot en twaalf kop en schotels.
619. Twee Chinese deksel potten, tweede helft 20e eeuw
Twee Chinese deksel potten, tweede helft 20e eeuw.
660. Divers lot zilver
Divers lot zilver waaronder theelepeltjes, suikerschep, broche, kam, schaartje, vorkjes en suikertang.
674. Gemberpot en vazen China en Japan 19e eeuw
Gemberpot en vazen China en Japan 19e eeuw
663. Porseleinen theepot in mand, China, midden 20e eeuw
Porseleinen theepot in mand, China, midden 20e eeuw
667. Postzegelalbums
Tien postzegelalbums, veelal postzegels uit het buitenland. Postzegelalbums niet geheel gevuld.
666. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. v.d. Burg
Schilderij van een garnalen visser met paard en wagen op het strand. Olieverf op doek gesigneerd M. v.d. Burg (Marius Arnold Hendrik van der Burg 1880-1950)
662. Vintage handtassen
Zes vintage handtassen, waaronder Gabor en Luisa Cerano. Groot formaat.
676. Siku miniatuur vrachtwagens met opleggers
Siku metalen miniatuur vrachtwagens met opleggers en kraanwagens 12 stuks.
669. Graafmachine
Metalen graafmachine is gemerkt M3MA - 1968 en in Rusland gemaakt.
685. Antieke gebruiksfles bodemvondst
Antieke Engelse gebruiksfles, bodemvondst veelal gebruikt in Suriname circa 1710.
682. Divers lot o.a. sieraden
Divers lot met o.a. zilveren munten, armbanden, een ketting en ringen.
530. Hout snijwerk, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw
Hout snijwerk, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw
688. Divers lot curiosa
Divers lot met een scheermes, bodemvondsten, twee glazen beeldjes en een tinnen lepel.
690. Kettingen en een zilveren armband
Veertien kettingen, vier gespen en een zilveren armband Siam Sterling.
9725 CT Groningen