Veiling: Veiling 27 sessie 2

650. Geweien

Lot met vijf ree geweien, asymmetrisch gegroeid.

621. Schaaltje met lepel, China 19e eeuw

Schaaltje met lepel, China 19e eeuw

644. Porseleinen gemberpot, Famille verte, China , ca. 1900

Porseleinen gemberpot, Famille verte, China , ca. 1900

658. Horloges

Drie horloges; Lasita, Seiko and Jaques Lemans

655. Porseleinen pijpvaas, Imari, Japan, eind 19e eeuw

Porseleinen pijpvaas, Imari, Japan, eind 19e eeuw

507. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.C. Kranenburgh jr.

Landschap, olieverf op doek, gesigneerd H.C. Kranenburg (1917-1997)

578. Zamac brons gepatineerd beeld, China, midden 20e eeuw

Zamac brons gepatineerd beeld, China, midden 20e eeuw

691. Dekselpot en likeurset

Likeurset bestaande uit karaf en acht glazen en een dekselpot.

659. Theeservies Creek Border Engeland

Theepot, melk-en roomkannetje, suikerpot en twaalf kop en schotels.

619. Twee Chinese deksel potten, tweede helft 20e eeuw

Twee Chinese deksel potten, tweede helft 20e eeuw.

660. Divers lot zilver

Divers lot zilver waaronder theelepeltjes, suikerschep, broche, kam, schaartje, vorkjes en suikertang.

674. Gemberpot en vazen China en Japan 19e eeuw

Gemberpot en vazen China en Japan 19e eeuw

664. Kettingen

Zes kettingen.

663. Porseleinen theepot in mand, China, midden 20e eeuw

Porseleinen theepot in mand, China, midden 20e eeuw

667. Postzegelalbums

Tien postzegelalbums, veelal postzegels uit het buitenland. Postzegelalbums niet geheel gevuld.

666. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. v.d. Burg

Schilderij van een garnalen visser met paard en wagen op het strand. Olieverf op doek gesigneerd M. v.d. Burg (Marius Arnold Hendrik van der Burg 1880-1950)

662. Vintage handtassen

Zes vintage handtassen, waaronder Gabor en Luisa Cerano. Groot formaat.

676. Siku miniatuur vrachtwagens met opleggers

Siku metalen miniatuur vrachtwagens met opleggers en kraanwagens 12 stuks.

669. Graafmachine

Metalen graafmachine is gemerkt M3MA - 1968 en in Rusland gemaakt.

685. Antieke gebruiksfles bodemvondst

Antieke Engelse gebruiksfles, bodemvondst veelal gebruikt in Suriname circa 1710.

682. Divers lot o.a. sieraden

Divers lot met o.a. zilveren munten, armbanden, een ketting en ringen.

530. Hout snijwerk, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw

Hout snijwerk, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw

688. Divers lot curiosa

Divers lot met een scheermes, bodemvondsten, twee glazen beeldjes en een tinnen lepel.

690. Kettingen en een zilveren armband

Veertien kettingen, vier gespen en een zilveren armband Siam Sterling.

9725 CT Groningen