Veiling: Veiling 27 sessie 2

564. Horloge Longines

Met leren band

576. Lot aardewerk

Lot divers aardewerk waaronder plateel Rhodian Holland.

569. Globe

JRO-Verlag München 12 natuurkundige kaart glazenbol met lamp.

571. Porseleinen kop en schotels, China, 18e eeuw Kangxi periode

Porseleinen Kop en schotels, China, 18e eeuw, Kangxi periode.

582. Vaas en sierbord

Porseleinen vaas en sierbord, bord gemerkt Weimar begin 20e eeuw.

579. Houten beeld van Shou Lao, China, midden 20e eeuw

Houten beeld van Shou Lao, China, midden 20e eeuw

592. Siku miniatuur vrachtwagens met opleggers

Diverse metalen vrachtwagens en opleggers van Siku circa 15 stuks.

594. Siku miniatuur tractoren met landbouwmachines

Siku metalen miniatuur tractoren en landbouwmachines 9 stuks.

595. Siku miniatuur landbouwmachines en tractoren

Siku metalen miniatuur landbouwmachines en tractoren. 8 stuks

475. Divers lot curiosa

Twee karaffen, twee kommen, wekker en twee miniatuur huisjes tin.

605. Centen

Circa 8 kilo centen.

607. Beelden van been, China, tweede helft 20e eeuw

Beelden van been, China, tweede helft 20e eeuw
Twee uit been gesneden figuren.

600. Porseleinen beeld

Porseleinen beeldengroep 19e eeuwse voorstelling van een reizend muziek gezelschap. Circa 1900

599. Toverlantaarn platen

Toverlantaarnplaten, 103 stuks, circa 1900.

615. Horloges

Vier horloges, een losse horlogeband en drie losse horloges. Twee horloges (zonder band) art deco periode.

629. Plastieken Abbering

Twee bolvormige aardewerken plastieken.

618. Bureaustoel

Antieke Engelse Bureaustoel hout met stof circa 1900.

628. Platenspeler, Sony

Platenspeler Sony auto return turntabel PS-J20.

637. Sierborden Hutschenreuter

Twee Hutschenreuter Weinachtsteller en jubileumbord Nowry & v.d. Lande door de NV De Sphinx Maastricht.

449. Boek, Gustave Dore - Don Quijote von der Mancha 1893

Miguel de Cervantes Saavedra; Gustave Dore - Leben und Thaten des scharfsinnigen Edlen Don Quijote von der Mancha. Leipzig: Th. Knaur, 1893. Vijfde druk. 2 delen in 1 band. Gebonden in linnen met gestempeld voorplat. Met vele fraaie illustraties van Gustave Dore.

654. Geweien

Lot met vijf ree geweien.

649. Hout, decoratief "Bamana" beeld/ buste van een vrouw. 2e helft 20e eeuw Afrika.

Hout, decoratief "Bamana" beeld/ buste van een vrouw. 2e helft 20e eeuw Afrika. Bamana stam/ volk, Mali West Afrika.

643. Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw

Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw

648. Antieke was poppen

Twee antieke was poppen in orginele kleding circa 1900

9725 CT Groningen