Veiling: Veiling 27 sessie 2

626. Chinese vaas 19e eeuw, Kangxi gemerkt.

Vaas uit een kaststel met decor van vogel in een tuin. Gemerkt Kangxi maar uit de 19e eeuw.

584. Ets "Langs het Reitdiep", gesigneerd Johan Dijkstra De Ploeg

Ets Johan Dijkstra "Langs het Reitdiep".

699. Servies Sigg Zwitserland

Servies bestaande uit een koffiepot, theepot, suikerpot en melkkan op een dienblad.

775. Kristal/glas 8-armige kroonluchter

Kristal/glas 8-armige kroonluchter, midden 20e eeuw.

401. Beeld albast

Albasten buste van een vrouw onduidelijk gesigneerd eerste helft 20e eeuw.

403. Spreukenbord

Spreukenbord in de stijl van W.C. Brouwer begin 20e eeuw

457. Porseleinen kom, Amsterdams bont, decor Cherry pickers, China, 18e eeuw

Porseleinen kom decor Cherry pickers, China, 18e eeuw

464. Divers lot

Lot diverse curiositeiten waaronder een zakmes met benen heft, vulpotlood en peper en zout strooier.

467. Divers lot porseleinen beelden

Verschillende porseleinen mens- en dierfiguren in karakteristieke poses.

495. Schilderijen, olieverf, L. Grijzeels en portret stijl Chris Labeau

Helpoort Maastricht, olieverf op doek, gesigneerd L. Grijzeels. Portret "Jongeman", olieverf op paneel, stijl van Chris Labeau, rest signatuur l.o.

487. Pendant stillevens gesigneerd P. Clason, olieverf op paneel

Pendant stillevens gesigneerd P. Clason. Clason was rond 1900 herbergier en kunstschilder te Zuurdijk.

444. Citer Valsonora

Antieke houten Valsonora citer circa 1900.

525. Ets kerk Leeuwarden, gesigneerd Wim v.d. Veer

Ets van de Grote of Jacobijnerkerk in Leeuwarden, gesigneerd Wim v.d. Veer

611. Hutkoffer

Hutkoffer gemaakt door H. Mulder zadel- en koffermakerij, Ebbingestraat 69 Groningen. Eerste helft 20e eeuw.

683. Hoedendozen met diverse hoeden

Vier hoedendozen met verschillende hoeden.

419. Theepot Mosa Maastricht

Theepot in de vorm van een hond gemerkt
Mosa Maastricht.

400. Porseleinen servies Droste

Porseleinen servies voor het opdienen van warme chocolademelk. Bestaande uit dienblad, een chocoladeketel en vijf kop en schotels, in de kleuren crème en donker rood/bruin.

466. Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw

Drie borden (een lakwerk), bronzen beeld en broche.

478. Klokkenstel

Brons en porseleinen pendule klok met zijstukken rijkelijk gedecoreerd met engelen en romantische geschilderde taferelen circa 1900.

678. Spekstenen beeldje van een kind, China, midden 20e eeuw

Spekstenen beeldje van een kind, China, midden 20e eeuw

726. Karaf Leerdam en wijnglazen

Karaf gemerkt Leerdam en vier wijnglazen.

730. Vuurslag Tibet

Een Tibetaans vuursteen tasje aan leren koord. Voorzien van oud Tibetaans ornament. Circa 1900.

565. Tsuba

Tsuba Japan eind 21e eeuw.

438. Porseleinen kommen Decor krab en baars, China, 19e eeuw

Porseleinen kommen Decor krab en baars, China, 19e eeuw

9725 CT Groningen