Veiling: Veiling 27 sessie 2
584. Ets "Langs het Reitdiep", gesigneerd Johan Dijkstra De Ploeg
Ets Johan Dijkstra "Langs het Reitdiep".
699. Servies Sigg Zwitserland
Servies bestaande uit een koffiepot, theepot, suikerpot en melkkan op een dienblad.
775. Kristal/glas 8-armige kroonluchter
Kristal/glas 8-armige kroonluchter, midden 20e eeuw.
401. Beeld albast
Albasten buste van een vrouw onduidelijk gesigneerd eerste helft 20e eeuw.
403. Spreukenbord
Spreukenbord in de stijl van W.C. Brouwer begin 20e eeuw
457. Porseleinen kom, Amsterdams bont, decor Cherry pickers, China, 18e eeuw
Porseleinen kom decor Cherry pickers, China, 18e eeuw
464. Divers lot
Lot diverse curiositeiten waaronder een zakmes met benen heft, vulpotlood en peper en zout strooier.
467. Divers lot porseleinen beelden
Verschillende porseleinen mens- en dierfiguren in karakteristieke poses.
495. Schilderijen, olieverf, L. Grijzeels en portret stijl Chris Labeau
Helpoort Maastricht, olieverf op doek, gesigneerd L. Grijzeels. Portret "Jongeman", olieverf op paneel, stijl van Chris Labeau, rest signatuur l.o.
487. Pendant stillevens gesigneerd P. Clason, olieverf op paneel
Pendant stillevens gesigneerd P. Clason. Clason was rond 1900 herbergier en kunstschilder te Zuurdijk.
444. Citer Valsonora
Antieke houten Valsonora citer circa 1900.
525. Ets kerk Leeuwarden, gesigneerd Wim v.d. Veer
Ets van de Grote of Jacobijnerkerk in Leeuwarden, gesigneerd Wim v.d. Veer
611. Hutkoffer
Hutkoffer gemaakt door H. Mulder zadel- en koffermakerij, Ebbingestraat 69 Groningen. Eerste helft 20e eeuw.
683. Hoedendozen met diverse hoeden
Vier hoedendozen met verschillende hoeden.
419. Theepot Mosa Maastricht
Theepot in de vorm van een hond gemerkt
Mosa Maastricht.
400. Porseleinen servies Droste
Porseleinen servies voor het opdienen van warme chocolademelk. Bestaande uit dienblad, een chocoladeketel en vijf kop en schotels, in de kleuren crème en donker rood/bruin.
466. Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw
Drie borden (een lakwerk), bronzen beeld en broche.
478. Klokkenstel
Brons en porseleinen pendule klok met zijstukken rijkelijk gedecoreerd met engelen en romantische geschilderde taferelen circa 1900.
678. Spekstenen beeldje van een kind, China, midden 20e eeuw
Spekstenen beeldje van een kind, China, midden 20e eeuw
730. Vuurslag Tibet
Een Tibetaans vuursteen tasje aan leren koord. Voorzien van oud Tibetaans ornament. Circa 1900.
438. Porseleinen kommen Decor krab en baars, China, 19e eeuw
Porseleinen kommen Decor krab en baars, China, 19e eeuw
447. Porseleinen parfumbranders en beeld van pierrot, Duitsland, eerste helft 20e eeuw
Porseleinen parfumbranders en beeld van pierrot, Duitsland, eerste helft 20e eeuw
536. Messing kandelaren en luchter tweede helft 20e eeuw
Messing kandelaren en luchter tweede helft 20e eeuw
9725 CT Groningen