Veiling: Veiling 27 sessie 2
745. (Boeken) Oeuvres Completes de Moliere + 1 andere
Geffroy; H. Allouard: Oeuvres Completes de Moliere. Paris: A. Laplace etc., 1872. 2 delen, compleet. Met fraaie portretten in kleur. Hierbij: Theatre complet de Racine. Paris: Laplace etc., 1883. Met portretten in kleur. De drie banden uniform gebonden in halfleer, goud op snee.
756. Hollandse empire chiffoniere
Antieke mahonie laden kast met zes laden met houten knoppen en volle pilaren. Circa 1820.
762. (Boeken) G. J. Hengeveld - Het Rundvee (1865) + 1 andere
G. J. Hengeveld - Het Rundvee. Zijne verschillende soorten, rassen en veredeling. Tweede veel vermeerderde en verbeterde uitgave. Haarlem: De Erven Loosjes, 1865. Eerste deel, met 54 platen (2e deel manco). Herbonden met nieuwe schutbladen in blinde halflinnen band. Met uitvouwbare plaat. Platen niet gecollationeerd, ten minste grotendeels compleet. Hierbij: Zwitserland en de Alpen van Savoye in afbeeldingen en tafereelen geschetst. Tweede deel. [Ca. 1850]. Met vele gravures op platen in het blok.
769. Salontafel met marmerenblad
Salontafel met wit marmerenblad, fraai gestoken houten onderstel circa 1920.
770. Kasteelstoel met armleuning
Kasteelstoel met armleuning, bekleed met leer. Eerste 20e eeuw.
778. Schilderij "Good morning Rome", olieverf op doek, gesigneerd J. de Bot
Joan de Bot (1948) schilderde aanvankelijk abstract-systematische werken. Na deze periode ontwikkelde zij zich als schilderes van landschappen en stadsgezichten waaronder "Good morning Rome". Datering van het schilderij is 2003.
782. Zilver, lot bestaande uit o.a. beursbeugel en 2 andere. 2e helft 20e eeuw Nederlands/ 1886 Engels.
Zilver, lot bestaande uit o.a. beursbeugel en 2 andere. 2e helft 20e eeuw Nederlands/ 1886 Engels. A. Beursbeugel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 ( 835/1000 zilver) en jaarletter N=1973. B. Antieke Engelse zilveren broche ( B'ham 1886/87) C. 3 zilveren onderdelen van een armband.
610. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. de Graaf
Schilderij olieverf op doek, gesigneerd J. (Jochem) de Graaf
412. Hout, Kifwebe ceremonieel Songye/ Luba masker. Midden 20e eeuw Congo. (DRC)
Hout, Kifwebe ceremonieel Songye/ Luba masker. Midden 20e eeuw Congo. (DRC= Democratic Republic of Congo)
455. Porseleinen kommen een vaas en schotels, China, 18e eeuw wo. Kangxi
Porseleinen kommen een vaas en schotels, China, 18e eeuw wo. Kangxi
617. Keramiek, tegel uitgevoerd door Terraco Beesel.
Gres tegel met afbeelding van heilig in hoog relief Sint Jozefzorg. Uitvoering Terraco de Draak beesel.
492. Porseleinen kom met deksel, Japan, Arita, ca. 1700
Porseleinen kom met deksel, Japan, Arita, ca. 1700
462. Aardewerk, een zeldzame kwispedoor, Maastricht, ca. 1890
Kwispedoor die voor export naar Brazilië ging. Aan beide zijden een opening voor het verzetten. Circa 1890
560. Aardewerk, Double gourd vaas, China, tweede helft 20e eeuw
Aardewerk, Double gourd vaas, China, tweede helft 20e eeuw
714. Hanger en oorbellen
Een hanger in de vorm van een wereldbol met gouden hanger en twee gouden oorbellen.
760. Porseleinen Scheerbekken en een theekom, Japan / China, 18e eeuw
Porseleinen Scheerbekken en een theekom, Japan / China, 18e eeuw
413. Lot divers koperwerk
Lot diversen waaronder een bronzen plaquette van een hondekop gemerkt H. Thierer (1882-1953) en een postzegeldoos.
752. Postzegelalbums
Zeven albums met Nederlandse en buitenlandse postzegels, losse vellen met Franse postzegels en losse postzegels. De postzegelalbums en de vellen zijn niet geheel gevuld.
410. Porseleinen vaas, Kanton, China, 19e eeuw
Porseleinen vaas, Kanton, China, 19e eeuw
428. Houten beelden, Ghana en Congo
Hout, Lot van 2 etnografische beelden waaronder een decoratieve "Fante akua ba" pop. midden 20e eeuw midden Afrika. A. Een decoratief vruchtbaarheids- beeld : Fante akua ba pop, Ghana. B. Beeld van man met hoofddeksel, vermoedelijk Congolees (D.R.C.).
446. Aardewerk theepotten, Yixing, China, tweede helft 20e eeuw
Aardewerk theepotten, Yixing, China, tweede helft 20e eeuw
439. Netsuke hout aap op een schildpad
Houten netsuke van een aap op een schildpad 20e eeuw.
563. Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 19e eeuw, naar Kangxi voorbeeld
Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 19e eeuw, naar Kangxi voorbeeld. 6 sets. Totaal 12 objecten.
9725 CT Groningen