Veiling: Veiling 27 sessie 2
651. Gietijzeren Tetsubin theepot, Japan, tweede helft 20e eeuw
Gietijzeren Tetsubin theepot, Japan, tweede helft 20e eeuw
642. Bestekset Siam
Bestekset uit Siam, voor 1939. Bestaande uit onder andere uit vorken, messen, lepels, opscheplepelsen theelepels.
656. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd T.H. Braskamp
Schilderij van een vissersvrouw olieverf op doek. Gesigneerd T.H. Braskamp pseudoniem van Sophia Maria von Beckenrath Glusenkamp (1842-1894huwde te Amsterdam in 1884 met A.L. Braskamp. Woonde en werkte in Amsterdam.
653. Postzegelalbums
Acht postzegellbums, albums niet geheel gevuld. Postzegels uit Nederland en buitenland.
657. Beschilderd glas
Achterglas schildering van een religieuze voorstelling oost Europa circa 1900.
448. Aardwerken beelden, China, 20e eeuw
Aardwerken beelden, China, 20e eeuw
435. Lladro Nao kerststal figuren
Lladro Nao kerststal figuren 8 in totaal, de heilige familie, de drie wijzen uit het oosten, os en ezel.
672. Serpentine gesp, China, tweede helft 20e eeuw
Serpentine gesp, China, tweede helft 20e eeuw
686. Kist met kroonluchter pegels
Houten kist met diverse maten kroonluchter pegels.
687. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Verheijen
Schilderij olieverf op doek, 19e eeuws tafereel van moeder en kind. Gesigneerd J. Verheijen
703. Krijttekening Jordens
Tekening Jan Jordens papier aan beide kanten gebruikt.
527. Schilderij, acryl op papier, gesigneerd H.J. Mual '78
Schilderij acryl op papier gesigneerd H.J. Mual '78.
591. Marmeren pendule
Franse zwart marmeren pendule wijzerplaat versiert met putty, circa 1880.
718. Kamerscherm
Kamerscherm met hout, stof en glas, circa 1920.
732. Theetafel
Eikenhouten theetafel, zeskantig blad met daaronder kleine vitrine voor het servies.
746. (Boeken) Een lot antiquarische titels
Een lot antiquarische titels, (groten)deels in het Frans, waaronder deel 2, 3 en 4 van Theatre Complet de Mercier (1784) en deel 2 van Cicero's Epistolarum ad Familiares (1693). De sets incompleet.
753. His Master's Voice platenspeler
His Master's Voice platenspeler incompleet eerste helft 20e eeuw.
783. Zilver, lot sieraden (10x) waaronder een fantasieschakel ketting. Midden 20e eeuw Nederlands.
Zilver, lot (10 x) sieraden waaronder een fantasieschakel ketting. Midden 20e eeuw Nederlands. A. Ketting van fantasieschakels. B. Armband van jasseron schakels + bedel. C. Bedelarmband van jasseron schakels en 5 bedels + 2 losse bedels. D. Halsketting van jasseron schakels + bedel ( voetbal). E. 3 paar oorbellen met parels en halfedelstenen waarvan 2 met zilver en 1 onedel. F. kleine broche met strass.
767. Art deco driedeurs linnenkast
Art deco driedeurs linnenkast, 1/3 leg en 2/3 hang. Eikenhout met facet geslepen spiegel en facet geslepen ruiten. Circa 1930.
Eenvoudig te demonteren.
766. Art deco fauteuils jaren 30
Twee art deco fauteuils uit de jaren 30 met gebogen houten leuning. De bekleding is niet orgineel.
409. Houten kistjes
Twee houten kisten een in de vorm van boeken met inlegwerk in de deksel de ander fraai bewerkt met kubistische motieven.
427. Aardewerk theepot, Yixing, China, eerste helft 20e eeuw
Aardewerk theepot, Yixing, China, eerste helft 20e eeuw
9725 CT Groningen