656. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd T.H. Braskamp
Schilderij van een vissersvrouw olieverf op doek. Gesigneerd T.H. Braskamp pseudoniem van Sophia Maria von Beckenrath Glusenkamp (1842-1894huwde te Amsterdam in 1884 met A.L. Braskamp. Woonde en werkte in Amsterdam. |
Kavelnummer en naam | 656. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd T.H. Braskamp | |
Veiling | Veiling 27 sessie 2 | |
Afmetingen | 23 x 29 cm. |
Conditie | Lichte beschadiging aan de lijst en craquelé in de verf. | |
Startbod | € 40 | |
Verkoopprijs | € 40 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen