427. Aardewerk theepot, Yixing, China, eerste helft 20e eeuw
Aardewerk theepot, Yixing, China, eerste helft 20e eeuw |
Kavelnummer en naam | 427. Aardewerk theepot, Yixing, China, eerste helft 20e eeuw | |
Veiling | Veiling 27 sessie 2 | |
Afmetingen | Hoogte 13 cm en breedte 15 cm. |
Conditie | Schenktuit, deksel en rand bodem beschadigd. | |
Startbod | € 20 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen