Veiling: Veiling 27 sessie 2

512. Porseleinen vaas, octagonaal model, met florale decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode

Porseleinen vaas, octagonaal model, met florale decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode

514. Porseleinen kommen, China, 16e en 18e eeuw wo. Hatcher Collection

Porseleinen kommen, China, 16e en 18e eeuw wo. Hatcher Collection

720. Zilver e.a. , lot ( 23 x) Broches en hangers, 20e eeuw.

Zilver e.a. , lot ( 23 x) Broches en hangers, 20e eeuws.

418. Porseleinen borden, Chienlung, China, 18e eeuw

Porseleinen borden, Chienlung, China, 18e eeuw

724. Armbanden, 20e eeuw

Acht armbanden waaronder 2 zilveren, 20e eeuw.

725. Houten paneel uit kapel

Houten paneel uit een kapel

511. Groot borduurwerk met oa. gouddraad, India, midden 20e eeuw

Groot borduurwerk met oa. gouddraad, India, midden 20e eeuw

424. Porseleinen theeservies

Theepot, suikerpot, melkkan en tien kop en schotels.

402. Ivoren puzzelbal op voet, China, ca. 1920

Ivoren puzzelbal op voet, China, ca. 1920

415. Hout e.a. , Lot divers Indisch waaronder een Barongmasker. 1e helft 20e eeuw Indonesië.

Hout e.a. , Lot divers Indisch waaronder een Barongmasker. 1e helft 20e eeuw Indonesië. A. Polychroom Barong masker. B. Polychroom Javaans masker. C. Krisgreep op houten sokkel. D. Knuppel.

749. Divers lot sieraden

Divers lot bestaande uit o.a. oorbellen, armband en ketting van Pelgrim Danish Design, ringen, broches en horloges.

459. Porseleinen kommen, deksels en een bord, China / Japan, 18e en 20e eeuw

Porseleinen kommen, deksels en een bord, China / Japan, 18e en 20e eeuw

441. Munten Challenger en Columbia

Zestien munten uit Challenger series 1983-1986 en Columbia series 1981-1983.

468. Gitaar

Gitaar.

624. Japans bord Arita ca. 1700 mount Fuji

Goed beschilderd bord uit ca. 1700 Arita Japan. Decor van wolken, een landschap en de beroemde Japanse vulkaan Mount Fuji.

497. Porseleinen beelden

Diverse porseleinen mens- en dierfiguren, vogel is gemerkt Metzler & Ortloff.

493. Stilleven, gesigneerd "Lodewijk" en aquarel gesigneerd Nagel-Miedema

Stilleven gesigneerd "Lodewijk" en aquarel "Mensingerweer" gesigneerd Grietje Nagel-Miedema.

494. Japanse kop en schotels

Japanse kop en schotels, circa 1900.

496. Toneelkijkers

Drie toneelkijkers een bekleed met parelmoer en orginele foedraal begin 20e eeuw.

501. Bronzen wierookbrander, China, tweede helft 20e eeuw

Bronzen wierookbrander, China, tweede helft 20e eeuw

554. Bronzen religieus 3 luik Ikoon, 19e eeuw.

Bronzen religieus 3 luik Ikoon. 19e eeuw.

513. Tekening gewassen inkt mythologische voorstelling

Tekening gewassen inkt, mythologische voorstelling. Gesigneerd met monogram CR vermoedelijk Charles Rochussen (1814-1894).

518. Houten kist

Houten kist met platte deksel circa 1900.

520. Houten speelgoed

Houten speelgoed treinstel.

433. Houten lakdoosjes ingelegd met parelmoer

Twee Japans houten lakdoosjes ingelegd met parelmoeren motieven circa 1900.

9725 CT Groningen