Veiling: Veiling 27 sessie 2
512. Porseleinen vaas, octagonaal model, met florale decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode
Porseleinen vaas, octagonaal model, met florale decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode
514. Porseleinen kommen, China, 16e en 18e eeuw wo. Hatcher Collection
Porseleinen kommen, China, 16e en 18e eeuw wo. Hatcher Collection
720. Zilver e.a. , lot ( 23 x) Broches en hangers, 20e eeuw.
Zilver e.a. , lot ( 23 x) Broches en hangers, 20e eeuws.
418. Porseleinen borden, Chienlung, China, 18e eeuw
Porseleinen borden, Chienlung, China, 18e eeuw
724. Armbanden, 20e eeuw
Acht armbanden waaronder 2 zilveren, 20e eeuw.
511. Groot borduurwerk met oa. gouddraad, India, midden 20e eeuw
Groot borduurwerk met oa. gouddraad, India, midden 20e eeuw
424. Porseleinen theeservies
Theepot, suikerpot, melkkan en tien kop en schotels.
402. Ivoren puzzelbal op voet, China, ca. 1920
Ivoren puzzelbal op voet, China, ca. 1920
415. Hout e.a. , Lot divers Indisch waaronder een Barongmasker. 1e helft 20e eeuw Indonesië.
Hout e.a. , Lot divers Indisch waaronder een Barongmasker. 1e helft 20e eeuw Indonesië. A. Polychroom Barong masker. B. Polychroom Javaans masker. C. Krisgreep op houten sokkel. D. Knuppel.
749. Divers lot sieraden
Divers lot bestaande uit o.a. oorbellen, armband en ketting van Pelgrim Danish Design, ringen, broches en horloges.
459. Porseleinen kommen, deksels en een bord, China / Japan, 18e en 20e eeuw
Porseleinen kommen, deksels en een bord, China / Japan, 18e en 20e eeuw
441. Munten Challenger en Columbia
Zestien munten uit Challenger series 1983-1986 en Columbia series 1981-1983.
624. Japans bord Arita ca. 1700 mount Fuji
Goed beschilderd bord uit ca. 1700 Arita Japan. Decor van wolken, een landschap en de beroemde Japanse vulkaan Mount Fuji.
497. Porseleinen beelden
Diverse porseleinen mens- en dierfiguren, vogel is gemerkt Metzler & Ortloff.
493. Stilleven, gesigneerd "Lodewijk" en aquarel gesigneerd Nagel-Miedema
Stilleven gesigneerd "Lodewijk" en aquarel "Mensingerweer" gesigneerd Grietje Nagel-Miedema.
494. Japanse kop en schotels
Japanse kop en schotels, circa 1900.
496. Toneelkijkers
Drie toneelkijkers een bekleed met parelmoer en orginele foedraal begin 20e eeuw.
501. Bronzen wierookbrander, China, tweede helft 20e eeuw
Bronzen wierookbrander, China, tweede helft 20e eeuw
554. Bronzen religieus 3 luik Ikoon, 19e eeuw.
Bronzen religieus 3 luik Ikoon. 19e eeuw.
513. Tekening gewassen inkt mythologische voorstelling
Tekening gewassen inkt, mythologische voorstelling. Gesigneerd met monogram CR vermoedelijk Charles Rochussen (1814-1894).
433. Houten lakdoosjes ingelegd met parelmoer
Twee Japans houten lakdoosjes ingelegd met parelmoeren motieven circa 1900.
9725 CT Groningen