415. Hout e.a. , Lot divers Indisch waaronder een Barongmasker. 1e helft 20e eeuw Indonesië.
Hout e.a. , Lot divers Indisch waaronder een Barongmasker. 1e helft 20e eeuw Indonesië. A. Polychroom Barong masker. B. Polychroom Javaans masker. C. Krisgreep op houten sokkel. D. Knuppel. |
Kavelnummer en naam | 415. Hout e.a. , Lot divers Indisch waaronder een Barongmasker. 1e helft 20e eeuw Indonesië. | |
Veiling | Veiling 27 sessie 2 | |
Afmetingen | Max. lengte 55 cm en max. breedte 19 cm. |
Conditie | Goede conditie. | |
Startbod | € 30 | |
Verkoopprijs | € 180 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen