Veiling: Veiling 27 sessie 2

490. Schilderij olieverf op doek, rijtuig en schilderij olieverd op paneel, Brugge

Olieverf op doek, dame en heer in rijtuig. Olieverf op paneel, stadsgezicht Brugge gesigneerd.

526. Krijttekening gesigneerd W.G.F. Jansen

Krijttekening van schelpenvisser met paarden en wagen op het strand. Gesigneerd W.G.F. Jansen (Willem George Frederik Jansen Harlingen 1871-1949 Blaricum) Werkte als decoratie schilder bij de porseleinfabriek Rozenburg in Den Haag en als plateelontwerper in Gouda.

432. Porseleinen dekselvaas, China, 19e eeuw

Porseleinen dekselvaas, China, 19e eeuw

465. Houten beelden, Bali, Indonesië, midden 20e eeuw

Houten beelden echtpaar, Bali, Indonesië, midden 20e eeuw.

540. Potloodtekening, J.H. Bolling Groninger Ploeg

Potloodtekening J.H. Bolling, Groninger Ploeg. Winsummerstraatweg maart 1937.

436. Aardewerk theepot, Yixing, China, tweede helft 20e eeuw

Aardewerk theepot, Yixing, China, tweede helft 20e eeuw

572. Kapstok Hooghoudt

Kapstok jaren 60 met plaatje van Hooghoudt Groningen.

566. Chinese famille verte tegel

541. Divers lot curiosa

Divers lot waaronder servies van Schwartz Austria begin 20e eeuw, veertien kopjes en tien schotels. Een lampenvoet, kinderflrs en een koffiekan.

677. Servies Calyx ware Adams Ming Toi

Servies van Adams (member of the Wedgewoord group) Calyx Ware Ming Toi. Servies bestaat onder andere uit vier opdienschalen, twee schalen, dekschaal, koffiepot, juskom, 6 kleine borden, 6 dessertschalen, 6 diepe borden, 6 middelgrote borden, vier grote borden, zes eierdopjes, melkan, suikerpot en vijf kop en schotel.

698. Lunchmandjes en tas China 20e eeuw

Lunchmandjes en tas China 20e eeuw

542. Poppen en marionetten, China / Japan / India, 20e eeuw

Poppen en marionetten, China / Japan / India, 20e eeuw
Twee marionetten en drie poppen.

538. Sierborden glas

ABC bord Leerdam 1957 en Jubileum bord Koningin Juliana Royal Leerdam.

555. Glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder vazen, kaarsenstandaard, bonbonschaal en karaffen.

742. Schilderij, olieverf op paneel H. Volmar

Olieverf schilderij op paneel H. Volmar (1881- 1921).

757. Hollandse kussenkast

Eiken hollandse kussenkast, eind 19e eeuw.

545. Divers lot glaswerk

Glaswerk waaronder glazen, bowlschaatjes en dessertschaaltjes.

780. Zilver, twee roomlepels. 1947 Nederlands.

Zilver, twee roomlepels. 1947 Nederlands. A. Roomlepel met chello Queekhoven ( bijzónder) gemerkt: klein zwaard ( 835/1000 zilver), meesterteken: Niekerk Schoonhoven. ( 1970-1997). B. Roomlepel met bloem gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 ( 835/1000 zilver), jaarletter K=1945 en meesterteken: Gerritsen en v.Kempen Zeist.

731. Schilderijen, olieverf op paneel

Twee klein olieverf schilderijen op paneel, een zonder lijst. Circa 1920

557. Glaswerk

Lot gekleurd glaswerk zeven stuks.

556. Divers lot curiosa

Divers lot curiosa waaronder twee vazen, karaf en presenteerschaal.

408. Porseleinen borden en kom, China, 18e eeuw

Porseleinen borden en kom, China, 18e eeuw , 4pcs.

406. Likeur set

Porseleinen likeur set, fles in de vorm van een pierrot Duitsland eerste helft 20e eeuw.

405. Pendule John Smith London

Houten tafel pendule met maanstand aanduiding. Gemerkt John Smith London. Rijkelijk versierd met messing ornameten tweede helft 20e eeuw.

425. Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw

Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw.

9725 CT Groningen