Veiling: Veiling 27 sessie 2
490. Schilderij olieverf op doek, rijtuig en schilderij olieverd op paneel, Brugge
Olieverf op doek, dame en heer in rijtuig. Olieverf op paneel, stadsgezicht Brugge gesigneerd.
526. Krijttekening gesigneerd W.G.F. Jansen
Krijttekening van schelpenvisser met paarden en wagen op het strand. Gesigneerd W.G.F. Jansen (Willem George Frederik Jansen Harlingen 1871-1949 Blaricum) Werkte als decoratie schilder bij de porseleinfabriek Rozenburg in Den Haag en als plateelontwerper in Gouda.
432. Porseleinen dekselvaas, China, 19e eeuw
Porseleinen dekselvaas, China, 19e eeuw
465. Houten beelden, Bali, Indonesië, midden 20e eeuw
Houten beelden echtpaar, Bali, Indonesië, midden 20e eeuw.
540. Potloodtekening, J.H. Bolling Groninger Ploeg
Potloodtekening J.H. Bolling, Groninger Ploeg. Winsummerstraatweg maart 1937.
436. Aardewerk theepot, Yixing, China, tweede helft 20e eeuw
Aardewerk theepot, Yixing, China, tweede helft 20e eeuw
572. Kapstok Hooghoudt
Kapstok jaren 60 met plaatje van Hooghoudt Groningen.
541. Divers lot curiosa
Divers lot waaronder servies van Schwartz Austria begin 20e eeuw, veertien kopjes en tien schotels. Een lampenvoet, kinderflrs en een koffiekan.
677. Servies Calyx ware Adams Ming Toi
Servies van Adams (member of the Wedgewoord group) Calyx Ware Ming Toi. Servies bestaat onder andere uit vier opdienschalen, twee schalen, dekschaal, koffiepot, juskom, 6 kleine borden, 6 dessertschalen, 6 diepe borden, 6 middelgrote borden, vier grote borden, zes eierdopjes, melkan, suikerpot en vijf kop en schotel.
698. Lunchmandjes en tas China 20e eeuw
Lunchmandjes en tas China 20e eeuw
542. Poppen en marionetten, China / Japan / India, 20e eeuw
Poppen en marionetten, China / Japan / India, 20e eeuw
Twee marionetten en drie poppen.
538. Sierborden glas
ABC bord Leerdam 1957 en Jubileum bord Koningin Juliana Royal Leerdam.
555. Glaswerk
Divers lot glaswerk waaronder vazen, kaarsenstandaard, bonbonschaal en karaffen.
742. Schilderij, olieverf op paneel H. Volmar
Olieverf schilderij op paneel H. Volmar (1881- 1921).
757. Hollandse kussenkast
Eiken hollandse kussenkast, eind 19e eeuw.
545. Divers lot glaswerk
Glaswerk waaronder glazen, bowlschaatjes en dessertschaaltjes.
780. Zilver, twee roomlepels. 1947 Nederlands.
Zilver, twee roomlepels. 1947 Nederlands. A. Roomlepel met chello Queekhoven ( bijzónder) gemerkt: klein zwaard ( 835/1000 zilver), meesterteken: Niekerk Schoonhoven. ( 1970-1997). B. Roomlepel met bloem gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 ( 835/1000 zilver), jaarletter K=1945 en meesterteken: Gerritsen en v.Kempen Zeist.
731. Schilderijen, olieverf op paneel
Twee klein olieverf schilderijen op paneel, een zonder lijst. Circa 1920
556. Divers lot curiosa
Divers lot curiosa waaronder twee vazen, karaf en presenteerschaal.
408. Porseleinen borden en kom, China, 18e eeuw
Porseleinen borden en kom, China, 18e eeuw , 4pcs.
406. Likeur set
Porseleinen likeur set, fles in de vorm van een pierrot Duitsland eerste helft 20e eeuw.
405. Pendule John Smith London
Houten tafel pendule met maanstand aanduiding. Gemerkt John Smith London. Rijkelijk versierd met messing ornameten tweede helft 20e eeuw.
425. Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw
Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw.
9725 CT Groningen