Veiling: Veiling 27 sessie 2
627. 18e eeuws Chinees porselein
Chinese Imari kop en schotel, een losse blauw witte kom en een famille rose schotel
779. Goud, Lot (4 x) waaronder 1 hanger met kleine diamant. 20e eeuw Nederlands.
Goud, Lot (4 x) waaronder 1 hanger met kleine diamant. 20e eeuw Nederlands. A. 2 clips waarvan 1 gemerkt ( eikenblad = 14 k goud). Beiden getest op goud.B. Veiligheidsspeld gemerkt: V= vreemd/ buitenlands geïmporteerd in Nederland. en 18 k. goudmerk ( buitenlands) getest op 18 k goud. C. Kleine 14 k gouden hanger met 7 diamanten, totaal ca. 0.07 ct.
773. Kristal/glas, 6-armige kroonluchter, midden 20e eeuw.
Kristal/glas, 6-armige kroonluchter, midden 20e eeuw. Zogenaamde Marie Therese lamp met pegels.
755. Schemerlampen
Twee schemerlampen in empire stijl met houten voet.
404. Bijbels
Twee bijbels, een met gouden slot gedateerd 1882 en een zonder slot gedateerd 1917.
460. Philips radio 1934
Philips radio, type 826A, zogenaamd een arbeiderskastje uit 1934.
646. Keramiek, zware handgevormde vaas, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw
Keramiek, zware handgevormde vaas, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw
551. Gietijzeren icoon, oost europa, begin 20e eeuw
Gietijzeren icoon, oost europa, begin 20e eeuw
443. Porseleinen kommen en schotels, China, 18e eeuw
Porseleinen kommen en schotels, China, 18e eeuw
Drie schotels en twee kommen. 2 X Amsterdams bont.
417. Schilderij, olieverf op paneel
Schilderij van naakte vrouw voor de spiegel, olieverf op paneel begin 20e eeuw.
423. Tegels Westraven Utrecht
Drie verschillende tegels van Tegelfabriek Westraven Utrecht circa 1950.
747. Mahonie houten secretaire, Biedermeier style, ca. 1850
Mahonie houten secretaire, Biedermeier style, ca. 1850
440. Porseleinen kraaikommen, Japan, 19e eeuw
Porseleinen kraaikommen, Japan, 19e eeuw
461. Bijbel met gouden slot, Nederlands 1927.
Bijbel met gouden slot, Nederlands 1927. Nieuwe Testament.
480. Linoleumsnede Visscher, pentekening en gewassen inkttekening
Lot van drie stuks waaronder een gewassen inkttekening, pentekening en een linoleumsnede Nico Visscher.
451. Porseleinen beelden, vaas en dekselschaal
Dekselpot gemerkt Herend, twee beelden gemerkt Lladro en een beeld gemerkt GDR (Grafenthal).
481. Zilveren tientjes
Zilveren tientjes 225 gram, 15 stuks.
486. Houten snijwerk in passe partout, China, tweede helft 20e eeuw
Houten snijwerk in passe partout, China, tweede helft 20e eeuw
603. Iepenhouten stoelen, China, eerste helft 20e eeuw
Iepenhouten stoelen, China, eerste helft 20e eeuw, 4 stuks
504. Triple Ice Crusher model 160
Triple Ice Crusher model 160 circa 1950.
505. Gravure J. de Riemer 1755
Gravure gezicht van de Prinse Gracht Den Haag 1755.
9725 CT Groningen