Veiling: Veiling 27 sessie 2

499. Kunstwerk Thailand

Kunstwerk uit Thailand, circa 1950.

627. 18e eeuws Chinees porselein

Chinese Imari kop en schotel, een losse blauw witte kom en een famille rose schotel

779. Goud, Lot (4 x) waaronder 1 hanger met kleine diamant. 20e eeuw Nederlands.

Goud, Lot (4 x) waaronder 1 hanger met kleine diamant. 20e eeuw Nederlands. A. 2 clips waarvan 1 gemerkt ( eikenblad = 14 k goud). Beiden getest op goud.B. Veiligheidsspeld gemerkt: V= vreemd/ buitenlands geïmporteerd in Nederland. en 18 k. goudmerk ( buitenlands) getest op 18 k goud. C. Kleine 14 k gouden hanger met 7 diamanten, totaal ca. 0.07 ct.

773. Kristal/glas, 6-armige kroonluchter, midden 20e eeuw.

Kristal/glas, 6-armige kroonluchter, midden 20e eeuw. Zogenaamde Marie Therese lamp met pegels.

755. Schemerlampen

Twee schemerlampen in empire stijl met houten voet.

404. Bijbels

Twee bijbels, een met gouden slot gedateerd 1882 en een zonder slot gedateerd 1917.

460. Philips radio 1934

Philips radio, type 826A, zogenaamd een arbeiderskastje uit 1934.

646. Keramiek, zware handgevormde vaas, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw

Keramiek, zware handgevormde vaas, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw

551. Gietijzeren icoon, oost europa, begin 20e eeuw

Gietijzeren icoon, oost europa, begin 20e eeuw

443. Porseleinen kommen en schotels, China, 18e eeuw

Porseleinen kommen en schotels, China, 18e eeuw
Drie schotels en twee kommen. 2 X Amsterdams bont.

417. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij van naakte vrouw voor de spiegel, olieverf op paneel begin 20e eeuw.

423. Tegels Westraven Utrecht

Drie verschillende tegels van Tegelfabriek Westraven Utrecht circa 1950.

747. Mahonie houten secretaire, Biedermeier style, ca. 1850

Mahonie houten secretaire, Biedermeier style, ca. 1850

440. Porseleinen kraaikommen, Japan, 19e eeuw

Porseleinen kraaikommen, Japan, 19e eeuw

461. Bijbel met gouden slot, Nederlands 1927.

Bijbel met gouden slot, Nederlands 1927. Nieuwe Testament.

480. Linoleumsnede Visscher, pentekening en gewassen inkttekening

Lot van drie stuks waaronder een gewassen inkttekening, pentekening en een linoleumsnede Nico Visscher.

451. Porseleinen beelden, vaas en dekselschaal

Dekselpot gemerkt Herend, twee beelden gemerkt Lladro en een beeld gemerkt GDR (Grafenthal).

481. Zilveren tientjes

Zilveren tientjes 225 gram, 15 stuks.

486. Houten snijwerk in passe partout, China, tweede helft 20e eeuw

Houten snijwerk in passe partout, China, tweede helft 20e eeuw

498. Hoofd Ekoi Ejagham

Hoofd Ekoi Ejagham

603. Iepenhouten stoelen, China, eerste helft 20e eeuw

Iepenhouten stoelen, China, eerste helft 20e eeuw, 4 stuks

504. Triple Ice Crusher model 160

Triple Ice Crusher model 160 circa 1950.

505. Gravure J. de Riemer 1755

Gravure gezicht van de Prinse Gracht Den Haag 1755.

510. Reproducties 19e eeuw

9725 CT Groningen