779. Goud, Lot (4 x) waaronder 1 hanger met kleine diamant. 20e eeuw Nederlands.

Goud, Lot (4 x) waaronder 1 hanger met kleine diamant. 20e eeuw Nederlands. A. 2 clips waarvan 1 gemerkt ( eikenblad = 14 k goud). Beiden getest op goud.B. Veiligheidsspeld gemerkt: V= vreemd/ buitenlands geïmporteerd in Nederland. en 18 k. goudmerk ( buitenlands) getest op 18 k goud. C. Kleine 14 k gouden hanger met 7 diamanten, totaal ca. 0.07 ct.

Kavelnummer en naam 779. Goud, Lot (4 x) waaronder 1 hanger met kleine diamant. 20e eeuw Nederlands.
Veiling Veiling 27 sessie 2

Totaal bruto gewicht 2 clips + hanger 14 k. : 3.38 gram. Gewicht 18 k. speld: 1.93 gram.

Conditie Goede tot redelijke conditie met gebruikssporen.
Startbod€ 80
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen