Veiling: Veiling 27 sessie 2

722. Houten luikjes, China, midden 20e eeuw

Houten luikjes, China, midden 20e eeuw.

734. Ovale spiegel met ornament

Ovale spiegel met aan de bovenkant een klein ornament.

743. Tafelkleden met servetten

Drie tafelkleden met servetten.

751. Postzegels

Uitgeknipte postzegels, veelal uit Nederland.

645. Kinderservies, puzzel Nederland en ganzenbord

Kinderservies, ganzenbord en een puzzel van Nederland.

729. Zilver e.a., lot (30 x) diverse ringen, 20e eeuw.

Zilver e.a., lot (30 x) diverse ringen, 20e eeuw.

727. Houten kamerscherm, China, tweede helft 20e eeuw

Houten kamerscherm, China, tweede helft 20e eeuw

784. Brons, Steunpenning van het Nederl. Nansen comité 1923 + 1 andere. Nederlands / Libanees.

Brons, Steunpenning van het Nederl. Nansen comité 1923 + 1 andere. Nederlands / Libanees. A. Steunpenning van het Nederlands Nansen-comité tegen hongersnood in Rusland. Met tekst "Helpt ons tot den komenden oogst in onzen strijd tegen den hongersnood" & "Nederl-Nansen-Comite", ontwerp C.J.van der Hoef & Lambertus Zijl 1923, uitgevoerd door de Koninklijke Begeer / Utrecht. B. Libanese 10 piaster muntstuk ( 1961) in zilveren houder.

761. (Boeken) een lot Johan Dijkstra

Een lot boeken met illustraties/bandontwerp van Johan Dijkstra, waaronder: F. M. Dostojewskie - De Zachtmoedige. Een phantastisch verhaal. Amsterdam: De Gulden Ster, [1929]?. Met in het binnenwerk 3 houtsneden van Johan Dijkstra, die tevens de band ontwierp. Hierbij 5 andere boeken waaraan Dijkstra zijn medewerking verleende. [Totaal: 6].

735. Drieluik woodblock print utagawa kuniyoshi, Japan, 19e eeuw

Drieluik woodblock print Utagawa Kuniyoshi, Japan, 19e eeuw

738. Oorkonde "Memoire de la Grande Guerre" 1914-1918

Oorkonde met medailles ter nagedachtenis aan de Eerste Wereldoorlog 14-18 Frankrijk

736. Houtskool tekening, gesigneerd Derksen Staats 1924, kerk van Vries

De kerk van Vries, getekend door Derksen Staats in 1924.

774. Kristal/glas 8-armige kroonluchter

Kristal/glas 8-armige kroonluchter. Midden 20e eeuw.

764. Wastafel met marmeren blad

Wastafel met wit marmeren blad circa 1930.

739. Aquarellen

Lot met twee aquarellen onduidelijk gesigneerd tweede helft 20e eeuw.

740. Bestekcassette in eikenhouten kist

Bestekcassette in eikenhouten kist, circa 1920.

744. Spreien, geborduurd tafelkleed en servetten

Twee spreien, geborduurd tafelkleed met zeven servetten, geborduurd doek voor een theedoekrek.

741. Prenten

Twee Franse ingelijste prenten circa 1900.

759. Beschilderde houten kist met bijbelse voorstelling

Houten kist met beschilderingen van een bijbelse voorstelling.

758. Grenen halve maan tafel

Grenen halve maan tafel met lade.

768. Notenhouten bijzettafels

Driedelige set notenhouten bijzettafels met intarsia.

772. Ronde mahonie biedermeier tafel

Ronde mahonie biedermeier tafel.

765. Eiken rolluikkast

Eiken rolluikkast met boekstandaard, circa 1920.

771. Kasteelstoelen

Vier houten kasteelstoelen bekleed met leer, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen