Veiling: Veiling 27 sessie 2

696. Metalen doosjes met emaille, China, Kanton, begin 20e eeuw

Metalen doosjes met emaille, China, Kanton, begin 20e eeuw

695. Divers lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder heksenballen, dekseldoos en schenkkan.

528. Groene glazen parfumfles, 1e helft 20e eeuw.

Groene glazen parfumfles, 1e helft 20e eeuw.

411. Boheems kristallen vaas

Boheems kristallen vaas met in rood gelaagd kristal geslepen motieven eerste helft 20e eeuw.

701. Aardewerk plateel Gouda Holland

Twee vazen en een karaf van plateel Gouda Holland.

702. Glazen dekselpot

Glazen dekselpot.

704. Ansichtkaarten en foto's

Ansichtkaarten en foto's veelal uit Amsterdam. Hieronder een aantal kopieen en heruitgaven van kaarten, waaronder een aantal stereofoto's

431. Ivoren snuiffles, China, ca. 1920

Ivoren snuiffles China, 1920

453. Porseleinen kom met zilver hengsel, China, 17e eeuw ( Wanli periode ) Zilver 19e eeuw

Porseleinen kom met zilver hengsel, China, 17e eeuw ( Wanli periode ) Zilver 19e eeuw

700. Antieke speeldoos

Antieke speeldoos circa 1870.

476. Zilver gebakvorkjes

Twaalf zilveren gebakvorkjes in orginele doos en twee vorkjes.

709. Bijbels 19e eeuw

Twee bijbels uit de 19e eeuw.

713. Zilveren asbak

Zilveren asbak.

721. Houten luikjes, China, midden 20e eeuw

Houten luikjes, China, midden 20e eeuw

715. Kettingen, oorbellen, ring en armbanden

Twee paar oorbellen, halsketting, halssieraad, ring, twee armbanden.

641. Lulua masker, Congo 2e helft 20e eeuw.

Lulua masker, Congo 2e helft 20e eeuw.

719. Houten kabinet met gesneden vergulde panelen, China, 19e eeuw ( Daoguang periode )

Houten kabinet met gesneden panelen, China, 19e eeuw

723. Houten kist met snijwerk, China, tweede helft 20e eeuw

Houten kist met snijwerk, China, tweede helft 20e eeuw

652. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij met kippen en konijnen, olieverf op paneel, 21e eeuw.

693. Divers lot munten Nederland en buitenland

Diverse munten uit Nederland en buitenland. Waaronder rijksdaalders, kwartjes en misdrukken.

689. Aquarel + geschrift op papier, Perzië, Iran , eerste helft 20e eeuw

Aquarel + geschrift op papier, Perzië, Iran , eerste helft 20e eeuw

694. Divers lot munten buitenland

Diverse munten uit het buitenland.

712. Kandelaren en orchideeën vaasje

Zilveren kandelaren en een zilveren orchideeën vaasje.

728. Divers lot o.a. doosjes en rouwsieraden

Divers lot met o.a. rouwsieraden en verschillende soorten doosjes.

9725 CT Groningen