641. Lulua masker, Congo 2e helft 20e eeuw.
Lulua masker, Congo 2e helft 20e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 641. Lulua masker, Congo 2e helft 20e eeuw. | |
Veiling | Veiling 27 sessie 2 | |
Afmetingen | 32 x 18.5 cm. |
Conditie | Goede conditie met gebruikssporen. | |
Startbod | € 10 | |
Verkoopprijs | € 140 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen